Skocz do zawartości

Comodo Internet Security - Błąd podczas instalacji 1603


Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni szukam rozwiązania mojego problemu narazie bezskutecznie, korzystałem z Comodo Internet Security 4,

postanowiłem odinstalować na chwile by przetestować inny program i gdy ponownie chciałem zainstalować CIS 4,

podczas instalacji powraca i wyskakuje błąd 1603....po deinstalacji rzecz jasna czyściłem rejestr wieloma programami itd.

niestety dalej to samo, dotarłem do nieusuniętych folderów Comodo w systemie tez nic....na forum Comodo czytałem

o tym problemie znalazłem narzedzie CIS clean up tools który miał pomóc niestety dalej nic.....podejrzewam jakieś wpisy w rejestrze

ale nie mam pojęcia gdzie i jakie....na tym forum Comodo są jakieś informacje ale większość forum jest anglojęzyczna

co jest pewnym utrudnieniem bo mój angielski nie pozwala mi zrozumieć wszystkiego....więc może ktos zna rozwiązanie tego problemu?

Kurde uparłem się na Comodo bo to bardzo dobry program i nie moge teraz zainstalować...

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Filipos84...to nie ma żadnego znaczenia,że odinstalowywałeś Comodo poprzez Revo....

Wiem z własnego doświadczenia, że usuwanie i ponowne instalowanie antyvirków doprowadza nieraz do destabilizacji systemu...dlatego jeżeli nie robisz snapshotów ...to lepiej raz zainstalowany program antywirusowy zostawić w spokoju...

Tym bardziej przy Comodo, które jest bardzo wyczulone na tego typu "akcje", sam robiłem z jego powodu dwukrotną reinstalkę systemu...

Odnośnik do komentarza

wszystko ok rozumiem że trzeba robić kopie i pewnie będe to robił.... ale jest jakieś rozwiązanie mojego problemu?

Przywracanie systemu wykonywałem sprzed deinstalacji CIS to też nie pomogło, przecież musi być rozwiązanie tego problemu to prawdopodobnie jakieś

wpisy w rejestrze bo co innego....narzędzia CIS Clean Up tools używałem nieskutkuje...

 

Przecież nie będe reinstalował systemu by zainstalować Comodo....po za tym ciekawi mnie co jest przyczyną, błędem, problem na pewno można

rozwiązać kwestia chyba znajomości kluczy rejestru a ja ich za bardzo nie znam...

Odnośnik do komentarza

1. Może potrenuj z tego zestawu: KLIK.

- Na początek usuń tymczasowe przez TFC (będzie restart)

- Zweryfikuj czy wpis Comodo jest widziany przez Windows Installer CleanUp (jeśli tak = usuń tę informację + restart).

- O jaki system chodzi i jaką wersję Instalatora Windows masz zainstalowaną? Czy masz 4.5?

 

2. Włącz tryb logowania Instalatora Windows, by przełożyć na tekst co się dzieje przy próbie instalacji. Pobierz sobie włączające taki tryb narzędzie Fix-It z KB314852. Po jego użyciu wznów instalację CIS i dojdź do błędu. Następnie w Start > Uruchom > wklep zmienną %temp% i szukaj tam świeżo powstałego pliku typu msi....log. Zaprezentuj tu jego zawartość. Po tym wyłącz tryb logowania Instalatora przez drugie narzędzie Fix-It.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Witam,

miałem podobny problem. Tyle, że odinstalowałem comodo w wersji 3.xx testowałem inny program, znów instalka comodo i w/w bład. Pomogło ściągniecie jeszcze raz pliku instalacyjnego comodo tyle, że wtedy wyszedł update na comodo 4.

ewentualnie spróbuj zainstalować przez uniwersal web instaler dostepny na stronie comodo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...