Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

błąd 0x000012f

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

dontpanic

dontpanic

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 171 postów

Witam,

posiadam na komputerze Win 10 home 64 bit. 2, 3 dni temu była aktualizacja sytemu i zaraz po niej pojawił się komunikat o błędzie 0x000012f. Tapeta stała się czarna a błąd trzeba wyłączać kilka razy krzyżykiem bo się pojawia co chwilę. W internecie przeczytałem że może to być jakaś infekcja. System jest nowy, ma może 1 miesiąc. Posiadam G Data Internet Security. 

problem pojawia się zawsze przy starcie komputera i losowo podczas gdy komputer jest uruchomiony (wyskakuje okienko błąd 0x000012f)

załączam logi:

pozdrawiam

Załączone pliki

jessica

jessica

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2312 postów

To jest wina aktualizacji Systemu. Teraz niektóre programy i niektóre części Systemu, stały się "nieaktualne".

Ponieważ w logach nie widać żadnej infekcji, to Moderator powinien przesunąć temat do innego działu forum, choć nie wiem, do którego.

Albo do https://www.fixitpc..../59-windows-10/

albo do https://www.fixitpc....um/45-software/

jessi

dontpanic

dontpanic

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 171 postów

Może ktoś przenieść ten temat? Błąd jest bardzo denerwujący

Użytkownik Miszel03 edytował ten post 27-05-2018 - 14:12
Przenoszę do działu Windows 10. //Miszel03

dontpanic

dontpanic

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 171 postów
reader_sl.exe - zły obraz Program C:\\WINDOWS\SYSTEM32\MSVCP120.dll nie jest przeznaczony do uruchamiania w systemie Windows albo zawiera błąd. Zainstaluj program ponownie, używając orginalnego nośnika instalacyjnego, albo skontaktuj się z administratorem systemu lub z dostawcą oprogramowania w celu uzyskania pomocy. Stan błędu: 0xc000012f   co mam robić z tym cholernym win10 ? 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych