Skocz do zawartości

Komputer zwolnił z dnia na dzień!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż problem w tym, że komputer zwolnił mi z dnia na dzień. 

Na początku zawiesił mi się explorer.exe i wyłączałem go przez wiersz poleceń, potem uruchomiłem go przez menedżera zadań. Lecz problem znowu się ponawiał gdy tylko próbowałem choćby odświeżyć pulpit. Tak więc pomyślałem że to chwilowe zwieszenie systemu, włączyłem grę(World of Tanks) która po włączeniu była nie do użytku z racji zacinającego się nawet obrazu garażu, tak samo jest gdy spróbowałem odpalić Wiedźmina 3, wczytuję zapis i nic, czekałem pół minuty aż zobaczę postać. Proszę o pomoc, myślę że to wina jakiegoś wirusa ale nie znam się na tym tak dobrze. 

Poniżej podaję specyfikację komputera:

Wersja: Windows 10 Home
Procesor: Intel® Core i5-3350P CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz
RAM 8,00 GB
64-bitowy system
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti

W załączniku podaję logi, pozdrawiam. 

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli odpowie @Miszel03 lub @Picasso - to  mojego postu nie bierz pod uwagę!

 

Odinstaluj ten program:

Smart File Advisor 1.1.8 (HKLM-x32\...\Smart File Advisor_is1) (Version: 1.1.8 - Filefacts.net) <==== UWAGA

 

Uruchom FRST. NA klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Task: {C7319896-D334-48C2-B711-B52DB2AE3B94} - \Microsoft\Windows\UNP\RunCampaignManager -> Brak pliku <==== UWAGA
C:\Users\Radek\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\NFS Most Wanted PL\NFS Most Wanted - Spolszczenie.lnk
S2 pgt_svc; C:\Program Files (x86)\ProxyGate\MainService.exe [2285664 2017-02-22] (Gold Click Ltd) <==== UWAGA
RemoveDirectory: C:\Program Files (x86)\ProxyGate
C:\Users\Radek\AppData\Roaming\FC29FA0894FE.ini
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\ZotacFireStorm\FireStorm.lnk
EmptyTemp:


Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

jessi

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...