Skocz do zawartości

Wpisy w Menu Start


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaje bez bicia....nie szukałem.

 

Jest zainstalowany Foobcio, co widać na obrazku. Ale w czasie instalacji nie wybrałem opcji dodaj do Menu Start, tylko ikone na pulpicie. I tak mnie coś nawiedziło, żeby dodać Foobcia do Menu Start. I dodałem i jest z cyferką 2. Czy mozna w magiczny sposób dokonać edycji tego wpisu żeby cyferka zniknęła.

 

post-15-0-83375900-1300144896_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Belfegor

 

Do ręki jakiś dobry menadzer plików np. TC ,jest też kilka dobrych freewarowych softów (nie używaj explorera bo on ukrywa i przekłamuje ścieżki!)

 

i sprawdź zawartość folderów źródła:

 

C:\Users\<twoje konto>\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs

 

oraz

 

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs

Odnośnik do komentarza
Jak dodałeś ikonkę do menu start?

Dodałem tak - PPM na ikone na pulpicie > Własciwości> Otwórz lokalizacje pliku > i tam klik na ikone Foobar.Exe Przypnij do Menu start.

Zapewne źle. :lol:

 

W

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs i w C:\Users\<twoje konto>\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs

nie ma zadnego odniesienia do foobara

 

Ok, Panowie przeciagnąłem ikone z Pulpitu na Przycisk start i jest tak jak powinno. A ten Fubcio 2 usunąłem z listy.

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza

Może źle patrzę i ikona jest już nad poziomą kreską w Menu Start...

 

sprawdź folder C:\Users\<twoje konto>\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\User Pinned\Start Menu

 

EDIT

Spóźniony :lol:

 

Nic nie szkodzi Flaviusz, teraz ikona Fubcia jest w tym katalogu. Musiałem resetnąć TC.

 

Temacik rozwiązany. Przynajmniej nauczyłem sie do dawać programy do Menu start. :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...