Skocz do zawartości

Błędy DNS w dzienniku zdarzeń


amp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam dużo takich błędów w dzienniku zdarzeń...ale przejdę do początku.Grając w fifę dużo razy zostawałem rozłączany nawet jak przeciwnik wychodził (wiadomo ich serwery i trainerowcy)...pisałem do nich i otrzymałem polecenie zrobienia testy programem uotrace.Stwierdzili że mam problem z hostami i zalecili dalszą diagnostykę.Odkryłem że te hosty to 192.168.0.10 i 192.168.1.1 ale to przecież główne adresy mojego dostawcy...zadzwoniłem do multimedii ale na razie nie ma odzewu.Działo się coś jeszcze,mianowicie losowo przy próbie wejścia na jakąś stronę wyświetlało mi się okno z informacją że upłynął czas i serwer DNS nie odpowiedział...potrafiłem mieć kilkanaście takich błędów jak później sprawdzałem w dzienniku zdarzeń.Następny krok jaki podjąłem po przypomnieniu sobie że była aktualizacja malwarebytes to wyłączenie go i odłączenie swojego routera. Zacząłem trochę drążyć temat,mam nortona,malwarebytes zainstalowanego ale używam już ich całe lata a problem się zaczął od około 3 tygodnie temu więc?...testy idą dalej.Na dzień dzisiejszy czy mam dodatkowo podłączony swój router czy tylko multimedii to programik pokazuje to co na zdjęciu,nie ma błędów w dzienniku zdarzeń więc na chłopski rozum wydaje się że nowy malwarebytes może powodować te problemy.Dziś cały dzień będę testował czy nie pojawią się błędy wspomniane wcześniej a jutro cały dzień z włączonym owym programem...pytanie do was drodzy czytacze tych moich wypocin...macie zainstalowanego najnowszego malwarebytes 3.0.5...macie takie problemy?...może to zależy od jego ustawień...na poprzedniej wersji tego nie było...wszystko oczywiście okaże się po jutrzejszym teście jak go włączę,jeśli dziś nie będzie błędów to chyba wykluczy mój sprzęt,pozostaje jeszcze kwestia tych hostów,ma tak być czy nie.

 

EDIT...Dziś niedziela...jestem prawie pewien że to wina najnowszego malwarebytes bo po jego włączeniu po parunastu minutach już w przeglądarce miałem parę komunikatów o nie odpowiadających serwerach co oczywiście przełożyło się na dziennik zdarzeń.Na razie w kompie ustawiłem na sztywno serwery google i przez pół godziny nie miałem żadnych przerw więc może to jednak wina operatora...jeśli się coś pojawi to powrót do starszej wersji programu i dalsze testy...szkoda że nikt się nie wypowiedział czy ma podobne problemy lub nie podesłał jakiejś myśli,podpowiedzi czy próby rozwiązania tego problemu...wracam do testów.

 

EDIT: Poniedziałek...nowa wersja programu,na razie brak błędów no może jeden jak gość podczas gry a fifę wczoraj wyszedł...dziś przez cały dzień nic...co sądzicie zmiana na sztywno  w kompie dns dało radę bo jak to by był program to by sypało błędami jak w niedzielę...czyli  wina operatora?...jest sens dzwonić do multimedia?

post-343-0-54450000-1484391479_thumb.jpg

Edytowane przez amp
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...