Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem systemu win7 32bit. Błąd StartupRepairOffline.


guzik245

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich urzytkowników:)

Mam problem z moim staruszkiem. Do tematu....

Komputer stary ale w miare możliwości działał dobrze do przedwczoraj. Zamknięcie systemu przebiegło bezproblemowo. Przy ponownym uruchomieniu wyskoczył pasek "system windows ładuje pliki" i po załadowaniu otworzyło się narzedzie do naprawy systemu-błędów/problemów nie usuneło. restart zapętla cały cykl od nowa. nie uruchamia sie tryb awaryjny-jakikolwiek inny tez nie chciał. Jedyna aplikacja jaka w ostatnim czasie była instalowana/aktualizowana to java.Zainstalowana była najnowsza wersja tuż przed wyłączeniem systemu.

Próbowałem:

*Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia

*Przywracanie systemu: Data punktu przywracania: 2016-10-27 23:30(nic nie dała ta operacja)

*Windows Memory Diagnostic Tool

*Odzyskiwanie obrazu systemu-brak kopi zapasowej

*Reset biosu

Oto raport z narzedzia do naprawy:

Nazwa zdarzenia problemu:                          StartupRepairOffline

Podpis problemu:01:                                       6.1.7600.16385

Podpis problemu:02:                                       6.1.7600.16385

Podpis problemu:03:                                       unknown

Podpis problemu:04:                                       21199766

Podpis problemu:05:                                       AutoFailover

Podpis problemu:06:                                       34

Podpis problemu:07:                                       CorruptFile

Wersja systemu operacyjnego:                        6.1.7600.2.0.0.256.1

Indentyfikator ustawień regionalnych:             1045 

 

Przeglądając forum trafiłem na rady skorzystania z programu "FRST" z poziomu WinRE i przedstawienia raportu tu na forum-w załączniku.

Mam nadzieje że dość szczegółowo opisałem problem. Jestem laikiem więc nie miejcie mi za złe jak coś pominąłem:) Mam nadzieje że ktoś doradzi jak sobie z tym poradzić. Komputer używany jako magazyn na mp3 i zdjęcia z kilku lat.

Pozdrawiam:)

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logu jest 

Jesteś pewny, że nie jest on widoczny w oknie przywracania systemu? Zaznaczyłeś opcję "Pokaż więcej punktów przywracania"?

Już tłumaczę:) dałem ciała i źle się wyraziłem-zaraz poprawie:) punkt przywracania był (Data punktu przywracania: 2016-10-27 23:30) operację wykonałem z powodzeniem jednakże system dalej sie nie uruchamia i startuje narzędzie naprawy... gdzieś "po drodze" w systemie była informacja że ostatnia sprawnie działająca konfiguracja systemu była 2016-10-27 ok godziny 17. Opcja "Pokaż więcej punktów przywracania" była zaznaczona,aczkolwiek nie było do wyboru innej pozycji niż ta:Data punktu przywracania: 2016-10-27 23:30

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...