Skocz do zawartości

Leciwy PC, długi czas włączania, spadek wydajności w grach.


Zoltar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Mam problem z moim komputerem, ma on już pewnie około 6 lat i z tego co pamiętam, nie był w nim nigdy reinstalowany system. Po tym czasie mam problem z długim czasem włączania się go, dosyć głośną pracą w grach i bardzo dużym spadkiem wydajności. Chciałbym poprosić o pomoc z postawieniem go na nogi lub ewentualnie ile kosztowała by modernizacja tej jednostki i czy jest to w ogóle opłacalne. Zależy mi głównie na odpaleniu nowszych gier, takich jak np. Wiedźmin 3. Poniżej zamieszczam screen.

 

Pozdrawiam.

post-8445-0-37800000-1477254874_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Okej, wklejam więc log.

 

http://www41.zippyshare.com/v/kFdOT6bl/file.html

 

Czyli żadna modernizacja i wymiana części w tym komputerze nic nie da i nie będzie można uruchomić nowszych gier, tak? Jedyna opcja to nowa jednostka?

 

A co z obecnymi grami? Jest szansa na np. dołożenie ramu czy coś, żeby te gry chodziły bardziej płynnie?

Odnośnik do komentarza

Nie dokonałeś w ogóle analizy, więc program nie wie ile wynosi fragmentacja. Niemniej w ogóle nie tutaj bym się spodziewał szukać przyczyny. Fragmentacja owszem, jest problemem dla wydajności, ale w dzisiejszych czasach trzeba naprawdę się postarać żeby była odczuwalna. Na dokładkę to dysk 500 GB... 

Ja uważam, że to zły dział na tego typu rozważania. Najpierw zajmij się sprawami systemowymi, proponuję założyć temat w dziale pomocy doraźnej, jednak zanim to zrobisz - najpierw przeczytaj zasady działu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...