Skocz do zawartości

Spadek FPS w starych grach, zamulony komp.


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Zacznę od początku - komputer mam już 3 lata, wszystko na początku elegancko śmigało, od początku mojego komputera nie posiadałem żadnego antywirusa. Na kompie raczej nie korzystałem z adblocka, ponieważ dawałem zarobić innym. Jakiś czas po kupnie mojego komputera grałem w gta sa, dokładniej w samp, wszystko działało w 100 fps, nawet instalowałem mody poprawiające grafikę w grze. Później przyszedł czas jak kupiłem sobie wiedźmina 3, na początku działał elegancko na średnich wymaganiach, śmigałem sobie białym wilkiem, do czasu nowej lokacji, wtedy pojawiły się małe spadki fps, ale nie przeszkadzało mi to, ponieważ zmniejszyłem wymagania na najniższe. Możliwe że spadek był spowodowany nową lokalizacją i tym że jakieś syfy pojawiły mi się na komputerze. Coś się stało również w tamtym czasie z kompem, przegrzewał się podobno procesor, także wysłałem komputer do naprawy, niby jak wyszedł z serwisu wszystko było dobrze, ale po jakimś czasie znów pojawiły mi się problemy. Czasami mam tak, że zacina mi filmy na youtube. 

 

 

Myślę nad tym, żeby zrobić wszystko według TEGO poradnika. Tylko że chciałbym to zrobić w takiej kolejności - reinstal systemu razem z formatem, i wtedy zacząć działać z tym. Ogólnie jakby ktoś powiedział jak bardziej zaawansowanie wyczyścić komputer niż na poradniku (rejestry itd.) to byłbym również wdzięczny, ponieważ chcę mieć komputer w 100% wolny od śmieci. Nie chcę wysyłać go do serwisu bo znając życie, zrobią to co zawsze - czyli reinstall windowsa.

 

 

Specyfikacje kompa:

AMD FX-6300 Six-Core Processor  3,76 GHz

8GB Ram

GTX GeForce 750

System operacyjny: Windows 7

 

Screen wydajności:

z włączonym skype: http://i.imgur.com/dSRWZYx.png


 

Powiedzcie mi, co mam wam jeszcze pokazać dostosuje się do wszystkiego, chcę móc nareszcie normalnie pograć.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie widzę tu żadnej infekcji.

Może z wyjątkiem dziwnego Google Chrome:

StartMenuInternet: Google Chrome.5N7W5LXKGLVXXITZZEPTBRNB2A - C:\Users\Dominik\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe

 

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Task: {56EBBC99-0469-4633-9A2F-17D55E0D632F} - System32\Tasks\{08D31A58-AB89-4734-B4CF-5E5E5DEE6ED4} => pcalua.exe -a C:\Users\Dominik\Downloads\gothic2_playerkit-2.6f.exe -d C:\Users\Dominik\Downloads
AlternateDataStreams: C:\ProgramData:NT [40]
AlternateDataStreams: C:\ProgramData:NT2 [346]
AlternateDataStreams: C:\Users\All Users:NT [40]
AlternateDataStreams: C:\Users\All Users:NT2 [346]
AlternateDataStreams: C:\ProgramData\Application Data:NT [40]
AlternateDataStreams: C:\ProgramData\Application Data:NT2 [346]
AlternateDataStreams: C:\ProgramData\Dane aplikacji:NT [40]
AlternateDataStreams: C:\ProgramData\Dane aplikacji:NT2 [346]
AlternateDataStreams: C:\ProgramData\MTA San Andreas All:NT [40]
AlternateDataStreams: C:\ProgramData\MTA San Andreas All:NT2 [346]
AlternateDataStreams: C:\Users\Dominik\Dane aplikacji:NT [40]
AlternateDataStreams: C:\Users\Dominik\Dane aplikacji:NT2 [346]
AlternateDataStreams: C:\Users\Dominik\AppData\Roaming:NT [40]
AlternateDataStreams: C:\Users\Dominik\AppData\Roaming:NT2 [346]
FirewallRules: [TCP Query User{37325E85-632E-42A6-B836-880580D6A668}C:\users\dominik\appdata\local\akamai\netsession_win.exe] => (Allow) C:\users\dominik\appdata\local\akamai\netsession_win.exe
FirewallRules: [uDP Query User{FD5DEBAE-EE62-4CB1-9849-2502C8FC71E3}C:\users\dominik\appdata\local\akamai\netsession_win.exe] => (Allow) C:\users\dominik\appdata\local\akamai\netsession_win.exe
FirewallRules: [TCP Query User{5D26EF23-DAF6-4189-A5CA-792FFE1C49AF}C:\users\dominik\appdata\local\akamai\netsession_win.exe] => (Block) C:\users\dominik\appdata\local\akamai\netsession_win.exe
FirewallRules: [uDP Query User{13A09CE2-0930-4AC9-B5C7-9294D1059FD4}C:\users\dominik\appdata\local\akamai\netsession_win.exe] => (Block) C:\users\dominik\appdata\local\akamai\netsession_win.exe
HKU\S-1-5-21-825466105-1952402777-1585990781-1000\...\Run: [AdobeBridge] => [X]
C:\users\dominik\appdata\local\akamai\netsession_win.exe
StartMenuInternet: Google Chrome.5N7W5LXKGLVXXITZZEPTBRNB2A - C:\Users\Dominik\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe
S3 FairplayKD; \??\C:\ProgramData\MTA San Andreas All\Common\temp\FairplayKD.sys [X]
S3 xhunter1; \??\C:\Windows\xhunter1.sys [X]
U3 axdiypow; \??\C:\Users\Dominik\AppData\Local\Temp\axdiypow.sys [X]
C:\Windows\Minidump\*.dmp
C:\ProgramData\mntemp
HOSTS:
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW).

 

jessi

Odnośnik do komentarza

To co mogę jeszcze podesłać?

 

Nie wiem czy to coś pomoże - ale czyściłem kompa, także nie ma nic w nim kurzu itd, pasta była wymieniana. Jak wyszedł z serwisu to podobno robili coś w biosie, że wiatrak ciszej chodzi, na początku było cicho, ale teraz komp chodzi jak odkurzacz, gorzej niż przed serwisem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...