Skocz do zawartości

Aktualizacja intel hd graphics 4600


sebulek

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku/nastu dni ciągle nie chce się zainstalować aktualizacja sterowników grafiki intela, która jest wykrywana przez windows update. W ogóle nie wiem czemu ta aktualizacja się pokazuje, skoro nawet specjalnie wszedłem na stronę intela i stamtąd pobrałem oraz zainstalowałem najnowsze sterowniki. Wiem że mogę ukryć aktualizację i mieć na to wywalone, ale może jednak jest inne rozwiązanie?

post-10168-0-74940000-1470686409_thumb.jpg post-10168-0-67900000-1470686414_thumb.jpg

 

@Edit

Dodałem logi z FRST

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z tym, ze zwróc uwagę, że najpierw Ci wykryło aktualizację, potem na wlasna reke zainstalowales nowsze sterowniki (podejrzewam, ze aktualizacja juz jest niepotrzebna), a teraz pytasz co z tym fantem zrobić. 

 

A co tu robić? Zresetuj komponenty windows update i zobacz czy ponownie Ci ja wykryje. Info tu: 

https://www.fixitpc.pl/topic/1230-problematyka-windows-update/

Odnośnik do komentarza

A ja też powtórzę to co napisałem. Skoro aktualizacja mi się nie wgrała, to nie trzeba być Sherlockiem Holmsem, żeby stwierdzić, że należało by coś z tym zrobić, bo teraz za każdym razem próbuje się wgrać. I jeszcze raz może napiszę, że wcześniej nie wgrywałem ręcznie tych sterowników. Jak masz pisać takie "puste" posty to sobie daruj moderatorku, bo tylko ludzi irytujesz...

 

Człowiek normalnie opisuje to co się dzieje, a Ty wyskakujesz ze swoimi głupkowatymi wywodami, które brzmią jakbyś pozjadał wszystkie umysły i był najmądrzejszy.

Odnośnik do komentarza

i stamtąd pobrałem oraz zainstalowałem najnowsze sterowniki. 

 

 I jeszcze raz może napiszę, że wcześniej nie wgrywałem ręcznie tych sterowników. 

 

Zaaktualizowałeś te sterowniki od intela czy nie?

Pisałem, że aktualizacja windows update nie zniknie sama. Nie wiem czy ponowne wyszukiwanie aktualizacji wpływa na te obecnie proponowane. Moim zdaniem nie. Została wykryta, gdy jeszcze była przydatna. Jezeli sam zaaktualizowales sterowniki to w tej chwili jest bezużyteczna, bo masz najnowszy sterownik. Dlatego dałem Ci link, który powinien rozwiązać sprawę, ale Ty zajęty jesteś wdawaniem się w pyskówki zamiast osiagnac to co zamierzales przez zalozenie tematu. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie, bo najpierw poszła i to kilka razy, aktualizacja od windowsa (oczywiście z niepowodzeniem) i dopiero potem sam wgrałem nowsze stery. W wolnej chwili sprawdzę ten temat.

Powiedz mi gdzie tu jest pyskówka? Bo ja ją widzę zaraz po tym poście, zarówno z Twojej jak i mojej strony, z tym że ja odpowiedziałem na Twoją. Dodatkowo napisałem, że potem sprawdzę ten temat i spróbuję to rozwiązać.

 

A z tą instalacją to może jeszcze raz, bo widzę że chyba się nie zrozumieliśmy. Tak zaktualizowałem sterowniki sam, ale 1-2 dni po tym jak te aktualizacje od windowsa kończyły się niepowodzeniem. Co chyba można wywnioskować z całego zdania jakie napisałem, a nie jego części wyrwanego z kontekstu.

W ogóle nie wiem czemu ta aktualizacja się pokazuje, skoro nawet specjalnie wszedłem na stronę intela i stamtąd pobrałem oraz zainstalowałem najnowsze sterowniki.

Specjalnie, po tych niepowodzeniach, a nie od razu/wcześniej.

 

Nie wiem czy ponowne wyszukiwanie aktualizacji wpływa na te obecnie proponowane. Moim zdaniem nie.

Ponowne wyszukiwanie nic nie daje.

 

Ogarnę temat, czyt. dostosuję się do tego co jest w tamtym temacie, jak tylko będę miał więcej czasu oraz ochoty i wtedy jak coś dam znać co i jak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...