Skocz do zawartości

Nie mogę wyszukać/ściągnąć aktualizacji


Rostov

Rekomendowane odpowiedzi

Od przedwczoraj mam problemy z zainstalowaniem aktualizacji. Najpierw wyskoczyło mi powiadomienie, że jest 11 aktualizacji o łącznej wielkości 77 MB. Wcisnąłem 'Aktualizuj' i zacząłem czekać. Tak czekałem chyba z 2,5h, a stan pobranych aktualizacji nadal wynosił 0%. Co ciekawe, gdy chciałem zamknąć system i wyłączyć komputer, na przycisku 'Zamknij' pojawiła mi się tarcza z wykrzyknikiem. Zaraz potem pojawił się typowy niebieski ekran instalacji aktualizacji z informacją, że trwa instalowanie JEDNEJ aktualizacji (a przecież było ich do ściągnięcia 11, a nie ściągnęła się ani jedna) i informacja, by nie wyłączać kompa, ani nie odłączać zasilania, i tak przez kolejne 3h. W końcu się wkurzyłem i ręcznie wyłączyłem kompa. Dzisiaj to samo. Nie czekałem już jednak tak długo, tylko wyłączyłem usługę 'Windows Update', usunąłem zawartość foldera 'Software Distribution' z 'C:\WINDOWS' i ponownie włączyłem usługę. Tym razem, gdy wybieram w 'Windows Update' wyszukiwanie aktualizacji, już nie wyświetla mi powiadomienia o tych 11 aktualizacjach, tylko w nieskończoność je wyszukuje. Ze strony MS ściągnąłem plik WindowsUpdateDiagnostic.diagcab, który po przeskanowaniu wykazał mi 'Błąd usługi Windows Update 0x80070057', którego, niestety, nie usunął. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...