Skocz do zawartości

Skan profilaktyczny


Anonim8

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Będziesz zawiedziony :P, tu nie ma się czym zajmować. Dla jasności: odczyty z "missing" i "not found" nie są rzeczywistymi "brakami". Jedyne co tu widzę, to:

 

  • Aktualizację do Java 6 Update 24 (JRE) (wersja 32-bit) + Thunderbird 3.1.7.
  • Przy okazji: trzymasz UltimateDefrag V1 FREE Public Domain Version. To program 32-bitowy (czyli chodzący w emulacji) i oficjalnie wspierany do Vista (choć uruchamia się na Win7). Rozważ Puran Defrag Free Edition = natywna aplikacja x64 i oficjalne wsparcie dla Windows 7. Posiada Boot Time defragmentację jak UltimateDefrag.
     
    puranx64.png

 

Mam takie pytanie: jakiej funkcji używacie, podając np. skrypt do usuwania, że tak ładnie wygląda na niebieskawym tle?

 

Jakim "niebieskawym"? Nie widzę nigdzie żadnego niebieskiego tła. Natomiast jeśli pytasz o to co to jest za tło, w którym umieszczamy skrypty, to jest to tag zarezerwowany tylko dla Moderacji i przeznaczony właśnie do wyróżniania skryptów usuwających. Tag nie jest włączony dla wszystkich, bo skrypty owe są domeną moderatorów działu Malware.

 

 

PS. Temat jedzie do działu Windows 7, skoro nie ma tu żadnych infekcji.

 

.

Odnośnik do komentarza
Przy okazji: trzymasz UltimateDefrag V1 FREE Public Domain Version. To program 32-bitowy (czyli chodzący w emulacji) i oficjalnie wspierany do Vista (choć uruchamia się na Win7). Rozważ Puran Defrag Free Edition = natywna aplikacja x64 i oficjalne wsparcie dla Windows 7. Posiada Boot Time defragmentację jak UltimateDefrag.

A to tak z przyzwyczajenia Picasso. Ale powiem Ci że ładnie defragmentuje. Natomiast żebyś sobie nie pomyślała, że Belfegor jest niereformowalny i starocie trzyma na kompie spróbuje Purana. :)

 

Jakim "niebieskawym"? Nie widzę nigdzie żadnego niebieskiego tła.

 

Ok. prostuje. stalowo- szary morski. :D Może być? Jestem zawiedziony, że macie z Landusem taką fajną opcje, a ja nie mam. Tak myślałem, że to zarezerwowany patent dla elity.

Edytowane przez picasso
To co, zamykamy? :P //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...