Skocz do zawartości

Wolna praca przeglądarki


goldi91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój problem dotyczy wolno działającego internetu na moim laptopie. Od dłuższego czasu zauważyłem, że podczas włączania kilku stron w nowych oknach przeglądarki wszystkie się ładują, ale jak chcę wejść na konkretną stronę to jest białe tło. Dopiero po odświeżeniu pojawia się dana strona. Chciałem dodać, że na laptopie mojego brata problemu nie ma - podejrzewam, że jest to problem syfu znajdującego się na moim komputerze, i jeżeli jest możliwości zrobienia porządku z Waszą pomocą, byłbym bardzo wdzięczny.


Logi w załącznikach
Pozdrawiam :)

Addition.txt

FRST.txt

GMER.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Brak oznak infekcji.

 

 

mój problem dotyczy wolno działającego internetu na moim laptopie. Od dłuższego czasu zauważyłem, że podczas włączania kilku stron w nowych oknach przeglądarki wszystkie się ładują, ale jak chcę wejść na konkretną stronę to jest białe tło. Dopiero po odświeżeniu pojawia się dana strona.

W systemie działa potwornie stary Norton Internet Security, który może być przypuszczalną przyczyną tych zachowań.

 

1. Odinstaluj starocie i zbędne programy zintegrowane na Asus: Adobe Flash Player 10, ASUS WebStorage, Bing Bar, Norton Internet Security. Porównaj też z tym postem: KLIK.

 

2. Po akcji zrób nowy log FRST z opcji Skanuj (Scan), z zaznaczonym polem Addition.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...