Skocz do zawartości

Nie znaleziono punktu wejścia procedury InitOnceExecute


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

 

Próbowałem zainstalować Operę 37.0.2178.32. Przy próbie uruchomienia instalatora* pojawił się komunikat:

 

"Nie znaleziono punktu wejścia procedury InitOnceExecute w bibliotece KERNEL32.dll"

 

Jak można sobie z tym poradzić? Bardzo proszę o pomoc.

 

* - plik: Opera_37.0.2178.32_Setup.exe

 

 

P.S. System: Windows XP S.P.3

System wydaje się w dobrej kondycji. Kilka dni temu zainstalowałem grę Dragon Age 2, i nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Komunikat mówi, że plik XP jest za stary, nie posiada funkcji wymaganej przez Operę. I wygląda na to, że Opera nie działa już na XP. Oficjalne wymagania to Windows 7 i nowsze. Opera 37 jest oparta na silniku Chromium 50 (od Google, ten sam co w Google Chrome). Google oficjalnie w kwietniu odcięło systemy XP i Vista, nie jest już możliwa instalacja na tych systemach, ostatnia działająca na tych systemach wersjach to któryś build 49.x. To właśnie wtedy wydano Google Chrome 50 oparte na Chromium 50, pozbawione obsługi XP i Vista. Wygląda na to, że w Chromium 50 wprowadzili jakieś "niekorzystne" dla XP zmiany i każda przeglądarka używająca tej samej wersji silnika będzie podobnie się zachowywać.

 

EDIT: Sprawdź czy się uruchomi instalator wersji Opera 36.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wyczerpującą informację :+)

 

Zrobiłem tak: na stronie Opery [wersję 37 wziąłem z DobrychProgramów] jest przycisk dla Opery dla Windowsa bez żadnych szczegółowych informacji. Kliknąłem na niego i zainstalowała się Opera 36.0.2130.75. 

Najważniejsze, że działa szybciej niż "moje" stare Chromium.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...