Skocz do zawartości

Virtus

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Virtus

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska
 • Hobby:
  Medytacja ; Psychologia Głębi w wersji Carla Gustawa Junga.

Ostatnie wizyty

764 wyświetleń profilu
 1. Zainstalowałem kurs na nowym dysku z Windows 10 Pro, pojawiła się informacja, że instalacja przebiegła prawidłowo. Jednak przy próbie uruchomienia programu wyskoczył komunikat o błędzie. Zrzut z ekranu wraz z tym komunikatem przesyłam w załączniku. Zwróciłem się do producenta SuperMemo UX, przesłał mi najnowszy plik instalacyjny, niestety po ponownej instalacji, pojawił się ten sam komunikat o błędzie. Producent napisał: "Następnie prosimy upewnić się, że aplikacja nie jest blokowana przez zainstalowany w systemie program antywirusowy/firewall" - antywirusa nie mam poza Defenderem. Zarówno zapora jak i Defender działają na ustawieniach domyślnych. Bardzo proszę o pomoc, jesteście ostatnią deską ratunku.
 2. Virtus

  Google Chrome

  Mogę Ci pomóc pośrednio. Podaj adres przykładowej strony, która ma być odtworzona, a ja podam, która z moich przeglądarek na W XP ją odtwarza.
 3. W Wordzie 2019 "wklej specjalnie" ma sadystyczny skrót: ctrl+alt+shift+k. Proszę o pomoc w tym, jak go zmienić - próbowałem znaleźć w dostosuj klawiaturę, ale nie znalazłem odpowiedniej opcji. Pozdrawiam
 4. Dziękuję i miłego dnia życzę.
 5. Dzięki za informację. P.S. Dzisiaj uruchomiłem Windows Update i w zaczęło ściągać 1703. Ponieważ mam włączone "odraczanie", to tylko wyświetliło komunikat, że aktualizacja jest gotowa do instalacji. Czy jak skasuję zawartość %systemroot%\SoftwareDistribution\Downloads, to mi ten komunikat zniknie?
 6. Wiecie jak opuścić jedną aktualizację i zainstalować następną w kolejności? Konkretnie: nie mam aktualizacji “Creators Update” i chciałbym od razu zainstalować “Fall Creators Update” - jak to zrobić? Mam W10 Pro, wersja 1607 i wyłączone automatyczne uaktualnianie.
 7. Dzień Dobry Przy próbie instalacji programu Origin pojawił się następujący komunikat: "wykonanie programu API o nazwie NtCreateFile nie powiodło się.Ten błąd nie powinien być nigdy zwracany do aplikacji, jest używany przez program Windows Lan Manager Redirector w procedurach mapowania błędów wewnętrznych." Bardzo proszę o pomoc P.S. Windows XP SP3 ; Zrobiłem przywracanie plików systemowych ale to nie pomogło.
 8. Zainstalowałem nowy sterownik do karty sieciowej i system zażądał reaktywacji. Stwierdził, że zmieniła się konfiguracja sprzętowa, a przecież wogle się nie zmieniła. Pojawiło się stosowne okno z pytaniem czy teraz chcę aktywować windowsa. Kliknąłem "tak" lecz niestety nic się nie stało. Zadzwoniłem do Microsoftu, ale niestety pan doradca nie był przygotowany na "tak stary" system (zaproponował komendę do Uruchom ale nie zadziałała) i odesłał mnie do internetu. Co robić? System b. dobrze chodzi więc wolałbym uniknąć jego reinstalacji. Ze swojej strony zrobiłem przywracanie plików systemowych i włączyłem Aktualizacje Automatyczne - nic nie dało. Mam Windowsa XP SP3, i trzy dni na rozwiązanie problemu.
 9. Dzięki za wyczerpującą informację :+) Zrobiłem tak: na stronie Opery [wersję 37 wziąłem z DobrychProgramów] jest przycisk dla Opery dla Windowsa bez żadnych szczegółowych informacji. Kliknąłem na niego i zainstalowała się Opera 36.0.2130.75. Najważniejsze, że działa szybciej niż "moje" stare Chromium. Pozdrawiam serdecznie
 10. Dzień Dobry Próbowałem zainstalować Operę 37.0.2178.32. Przy próbie uruchomienia instalatora* pojawił się komunikat: "Nie znaleziono punktu wejścia procedury InitOnceExecute w bibliotece KERNEL32.dll" Jak można sobie z tym poradzić? Bardzo proszę o pomoc. * - plik: Opera_37.0.2178.32_Setup.exe P.S. System: Windows XP S.P.3 System wydaje się w dobrej kondycji. Kilka dni temu zainstalowałem grę Dragon Age 2, i nie było problemów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...