Skocz do zawartości

Wolne działanie komputera


kontik

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem przedstawia się następująco: kilka dni temu na skutek błędnego kliknięcia przez przypadek wszedłem na stronę internetową, która już z poziomu wyszukiwarki wydawała mi się podejrzana. Moje przypuszczenia niejako potwierdziły się ponieważ strona ta wywołała kilka nowych okien przeglądarki z jakimiś śmieciami. Natychmiast zamnknąłem przeglądarkę oraz sprawdziłem czy działający w tle Kaspersky nic nie wykrył. Nie było w nim jednak żadnego śladu. Mam wrażenie natomiast, że komputer od tamtego czasu zaczął działać wolniej, kilka razy też sprawdzałem w menedżerze zadań zużycie zasobów i bywa, że okresowo jest bardzo duże zużycie dysku przez procesy systemowe. Naprawdę zastanawiam się czy  te wolniejsze działanie to nie efekt placebo, jednak dziś podczas włączania wyskoczył BS bodajże "Kernel security check failure", nie powtórzył się już wprawdzie, ale dla swojego spokoju chciałbym poprosić o sprawdzanie tych logów. Z góry bardzo dziękuję.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

scan.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...