Skocz do zawartości

Spowolnione działanie komputera, problem z działaniem programów oraz gier


Jubey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

jakiś czas temu wyjechałem za granicę, pozostawiając komputer pod opieką młodszego rodzeństwa. Po około roku postanowiłem zabrać go do siebie. Niestety ku mojemu przerażeniu komputer jest totalnie zamulony i praktycznie żaden z programów np. Gimp, na których pracowałem nie chce działać poprawnie (zawieszanie, wychodzenie do pulpitu, czarny ekran), nie mówiąc już o jakichkolwiek grach. Najprościej byłoby przeinstalować system, jednak mam ograniczony dostęp do internetu oraz nie zabrałem płyt instalacyjnych z potrzebnymi hasłami. Z góry dziękuję za przeglądnięcie zamieszczonych logów.

 

Pozdrawiam gorąco.

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Brak jakichkolwiek oznak infekcji. Temat przenoszę do zasadniczego działu Windows.

 

 

jakiś czas temu wyjechałem za granicę, pozostawiając komputer pod opieką młodszego rodzeństwa. Po około roku postanowiłem zabrać go do siebie. Niestety ku mojemu przerażeniu komputer jest totalnie zamulony i praktycznie żaden z programów np. Gimp, na których pracowałem nie chce działać poprawnie (zawieszanie, wychodzenie do pulpitu, czarny ekran), nie mówiąc już o jakichkolwiek grach.

Z raportów nic nie wynika, żadnych wyraźnych oznak usterki czy konkretnego tropu. Proponuję zacząć od podstawowego kroku w takich przypadkach czyli sprawdzenia interferencji procesów:

 

1. Testowa deinstalacja ESET Smart Security. Oprogramowanie zabezpieczające jest bardzo rozbudowane (duża ilość usług / sterowników).

2. W przypadku braku rezultatów dodatkowy test z czystym rozruchem: KLIK.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...