Skocz do zawartości

Advanced SystemCare Free - Opinie


switch48

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym programie sądzicie ?

totutaj.gif

Advanced SystemCare Free 3.60

Bezpłatny zestaw narzędzi systemowych pozwalających na optymalizację Windows za pomocą jednego kliknięcia. Program oczyszcza dysk twardy ze zbędnych i niepotrzebnych plików , naprawia rejestr, skanuje system pod kątem występowania szkodników.

3_advanced-system-care-03.jpg

 

Link: http://advanced-systemcare.softonic.pl/

 

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

:ph34r: switch48

 

 

Odradzam i polecam "wolnych strzelców":

  • Instalacja nadzorowana - Total Uninstall
  • Rejestr - Vit Registry Fix Pro
  • Defragmentacja rejestru - RegDefrag
  • Defragmentacja dysku - PerfectDisk
  • Oczyszczanie systemu (dysku) - CCleaner
  • Wszystkie porady optymalizacyjne @Picasso

No proszę...i wszyscy psioczą na programy IObitu...a ja włożę kij w mrowisko i pozwolę sobie mieć nieco odmienne zdanie. Abstrahując na razie od ASC (Free czy Pro - nie ma znaczenia) powiem tak...używam Game Boostera z tej firmy i bardzo sobie go chwalę...za jednym kliknięciem wyłączam ileś tam procesów, których pojedyncze wyklikanie z jakiegoś menadżera procesów zajęłoby sporo czasu...a czas to pieniądz...albo inaczej - to sympatyczniejsze granie. Mam laptoka ze zintegrowaną kartą graficzną i ten program ułatwia mi zwyczajnie granie bez zacinania się gry. Jeśli chodzi o popularność i oceny programów z IObitu, to jednym z wyznaczników jest dla mnie strona Majorgeeks.com, na której niektóre statystyki są następujące:

IObit Security 360 1.4.1 - pobrań ok. 2,165 mln (!) ocena 4,43 na 5 (prawie 3,5 tys. głosujących)

Advanced SystemCare Free - pobrań ponad 944 tys. ocena 4,61 na 5 (blisko 2,7 tys głosów)

Game Booster 1.4 - ponad 3,9 mln. pobrań (!) ocena 4,72 na 5 (8 tys. głosujących)

Te liczby i te wyniki mówią same za siebie, zwłaszcza na tym portalu...jak ktoś nie zna, to warto skonfrontować obiegowe opinie nie tylko dla tych programów.

A wracając do ASC...ma wygląd i nie tylko. Ten program jest skuteczny, czy się komu to podoba czy nie i bez względu na to, że jest chińskiej produkcji. Wpadka dotycząca "zachachmęcenia" bazy od MBAM do Security 360 nieiwle zmienia.

A teraz Karolek...Twoje propozycje są słuszne pod jednym warunkiem, że masz sporo kasy na te programy poza CCleanerem.

Odnośnik do komentarza

:ph34r: ichito

 

Jeśli chodzi o popularność i oceny programów z IObitu, to jednym z wyznaczników jest dla mnie strona Majorgeeks.com, na której niektóre statystyki są następujące:

IObit Security 360 1.4.1 - pobrań ok. 2,165 mln (!) ocena 4,43 na 5 (prawie 3,5 tys. głosujących)

Advanced SystemCare Free - pobrań ponad 944 tys. ocena 4,61 na 5 (blisko 2,7 tys głosów)

Game Booster 1.4 - ponad 3,9 mln. pobrań (!) ocena 4,72 na 5 (8 tys. głosujących)

:D - Kiedyś zrozumiesz w jakim byłeś błędzie.

Ten program jest skuteczny, czy się komu to podoba czy nie i bez względu na to, że jest chińskiej produkcji.

AVANQUEST System Suite- najlepszy z "kombajnów" jaki znam.

Odnośnik do komentarza

:ph34r: ichito

 

:D - Kiedyś zrozumiesz w jakim byłeś błędzie.

 

Po pierwsze - nie lubię opinii typu "nie, bo nie"

Po drugie - przekonaj mnie...czyżbyś nie miał argumentów poza napisaniem nazwy programu? Takich nazw mogę wymienić jeszcze co najmniej kilkanaście i naprawdę niczego to nie zmieni, bo o niczym to nie świadczy.

Odnośnik do komentarza

Karolek może SpeedUpMyPC 2010 Tobie podpasuje ?? :rolleyes:

SpeedUpMyPC to łatwy w użyciu, szybki i co istotne skuteczny program do zwiększania wydajności komputerów pracujących pod kontrolą systemu Windows. W jego skład wchodzi cały szereg narzędzi, których zadaniem jest wykrywanie procesów, plików i ustawień systemowych, przyczyniających się do ogólnego spadku kondycji komputera, a następnie odpowiednie zwalnianie i optymalizowanie zajmowanych w ten sposób zasobów.

sp-overview-w440.jpg

:P

Odnośnik do komentarza

:ph34r: ichito

 

Po drugie - przekonaj mnie...czyżbyś nie miał argumentów poza napisaniem nazwy programu?

Kombajn nigdy nie dorówna aplikacji specjalizującej się w jednej czynności. Tak było jest i będzie.

Takich nazw mogę wymienić jeszcze co najmniej kilkanaście i naprawdę niczego to nie zmieni, bo o niczym to nie świadczy.

Sprawdz proponowany "zestaw" na nowym systemie.

 

@switch48 piszesz:

Karolek może SpeedUpMyPC 2010 Tobie podpasuje ??

Fajna nazwa i ładny interfejs to "klapki" na oczy dla niektórych użytkowników.

Odnośnik do komentarza

:ph34r: ichito

 

Kombajn nigdy nie dorówna aplikacji specjalizującej się w jednej czynności. Tak było jest i będzie.

 

Sprawdz proponowany "zestaw" na nowym systemie.

 

Z przykrością muszę stwierdzić, że masz rację...i że jej nie masz :) Masz rację, bo faktycznie pojedyncze narzędzia W WIĘKSZOŚCI są bardziej skuteczne od narzędzi w pakietach i dlatego używam również i przede wszystkim takich programów. Nie masz racji z drugiej strony, bo surowy wygląd DOSowy czy okienkowy już dawno odszedł w zapomnienie...został w niewielu aplikacjach niszowych, bardziej zaawansowanych, gdzie liczy się przede wszystkim możliwość konfiguracji własnych użytkownika, a nie przykuwający uwagę użytkownika wygląd. Firmy produkujące wszelkiej maści softy ubierają je w miły dla oka interfejs, bo poza możliwościami programu liczy się przyciągnięcie uwagi użytkownika...za tym idą konkretne wpływy dla firm nawet w przypadku programów free.

Moje pytanie jeszcze - co miało oznaczać sformułowanie "Sprawdz proponowany "zestaw" na nowym systemie."? Że niby coś wykryje czy że właśnie nie wykryje? Każdy dobry program wykryje śmieci na nowym systemie - jak nie wykryje jest po prostu do d***y. Nawet w świeżym systemie jest całe mnóstwo niepotrzebnych już plików i wpisów w rejestrze pozostałych po instalacji systemu, programów, sterowników.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Trochę z opóźnieniem ale wtrącę też swoje trzy grosze do dyskusji i odświeżę trochę temat, używam tego programu od 2 lat, w pełnej wersji, obecnie 3.7.2 i dla mnie wyznacznikiem jest to że inne programy nawet zaawansowane (mówię tu o funkcjach do czyszczenia i optymalizacji systemu a nie tuningu) takie jak TuneUp, UnibluePowerSuite, CCleaner, lub inne niewiele mają do zrobienia po użyciu ASC, jedynym dorównującym lub minimalnie przewyższającym jest WinTools a przetestowałem wiele programów i nie opieram się na opiniach obiegowych a realnych.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...