Skocz do zawartości

Mozilla, wyskakujące okna.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj zaczął mi się pojawiać problem z mozillą mianowicie, gdzie nie kliknę, obojętnie na jakiej stronie, nawet Tutaj, otwiera mi się dziwne okno.. typu. Grami, przelewami, bankami... "zawsze widnieje taki napis redirect i potem otwiera się jakaś dziwna strona",

Jeszcze dodam, że skanowałem system AVG nic nie znalazł.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problemem jest infekcja DNS routera. Poniższy adres nie jest polski: KLIK.

 

Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 80.243.191.66 8.8.8.8

 

Operacje do przeprowadzenia:

 

1. Zaloguj się do routera:

  • Zmień ustawienia DNS. Jeśli nie wiesz na jakie, możesz ustawić adresy Google: 8.8.8.8 + 8.8.4.4
  • Zabezpiecz router: zmień hasło oraz zamknij dostęp do panelu zarządzania od strony Internetu. Porównaj z tymi artykułami: KLIK, KLIK.
Po konfiguracji uruchom ten test mający potwierdzić zabezpieczenie: KLIK. Dopiero gdy router zostanie wyczyszczony i zabezpieczony:

 

2. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

CloseProcesses:
CMD: ipconfig /flushdns
EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Napraw (Fix). Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, system zostanie zresetowany. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt.

 

3. Zrób nowy log FRST z opcji Skanuj (Scan), bez Addition i Shortcut. Dołącz też plik fixlog.txt. I podaj dokładny model routera.

Odnośnik do komentarza

Nie podałeś mi modelu routera, o co prosiłam wcześniej. Skąd mam wiedzieć gdzie masz wejść. Ale pytanie sugeruje, że chcesz wykonać błędną edycję. Masz zedytować adresy DNS, a to co jest na obrazku w linku to co innego (konfiguracja zamykania dostępu). Czyli są dwie edycje do wykonania: modyfikacja DNS (tu wprowadzasz adresy IP Google) + zamknięcie panelu od strony internetu (tu nie wprowadzasz żadnych IP).

Odnośnik do komentarza

No cóż, obawiam się że trzeba będzie to rozwiązać jednak w inny sposób, tzn. poprzez aktualizację firmware. To jeden z zagrożonych modeli i ta akcja i tak pewnie byłaby potrzebna.

 

Jak zaktualizować oprogramowanie routera ADSL (dla TD-W8840T, TD-W8901G, TD-W8951ND oraz TD-W8961ND)

Firmware dla TD-W8951ND

 

Masz do wyboru kilka serii firmware: V Numer. Porównujesz z naklejką na swoim urządzeniu i ustawiasz korespondujący link pobierania.

Odnośnik do komentarza

pojawił się błąd "Wprowadzono błędny plik" nawet próbowałem te dwa razem

Nie wiem o co chodzi z tymi błędami ładowania plików - na pewno rozpakowałeś archiwa?

 

 

Chciałbym tylko przekazać, że od dzisiaj nie pokazują mi się te dziwne okna, mam to zostawić i zająć się logami?

W związku z tym wykonaj tę zaległą część:

 

2. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

CloseProcesses:
CMD: ipconfig /flushdns
EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Napraw (Fix). Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, system zostanie zresetowany. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt.

 

3. Zrób nowy log FRST z opcji Skanuj (Scan), bez Addition i Shortcut. Dołącz też plik fixlog.txt. I podaj dokładny model routera.

Edytowane przez picasso
Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...