Skocz do zawartości

pliki OPSC24C/*.C24D/*.C24E ... w Katalogu TEMP


gesi

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Zmonitoruj jaki proces to tworzy. Uruchom Process Monitor i:

 

  • Przekreśl lupkę (zatrzyma nagrywanie)
  • Wyczyść aktualny widok Edit > Clear Display
  • Skonfiguruj warunek Filter > Filter... > Path pełna ścieżka dostępu do Temp Include > klik w Add
  • Opróżnij katalog Temp
  • Rozpocznij nagrywanie przez odkreślenie lupki. Interesują Cię wyniki z typem akcji CreateFile

2. Na wszelki wypadek zaprezentuj logi z OTL. Wstaw w formie Załączników.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
1. Wykonana pokazalo programy otwarte takie jak GG / Total Commander i Mozilla oraz nmctxth.exe

 

Wątpię, że to jest to o co chodzi. Mnie nie chodzi o programy ogólnie wchodzące w ścieżkę Temp i tworzące tam pliki / coś z tego katalogu odczytujące, mnie chodzi o proces z oznaczeniem CreateFile a w Path widoczny przykładowy plik z tej wadliwej serii.

 

 

PS. Odinstaluj śmiecia sponsoringowego DAEMON Tools Toolbar. Stosowany ComboFix i nie wątpię, że było to bezsensowne zagranie. Należy go prawidłowo odinstalować. Z klawiatury klawisz z flagą Windows + R i w Uruchom wklej komendę:

 

"C:\Users\Paulina i Marcin\Desktop\ComboFix.exe" /uninstall

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
i na co mam zwracac uwage procz create file ? ;/

 

Masz przecież szukać w oknie dokładnie tych plików, które się pokazują. Popatrz na ten przykładowy obrazek z innym przykładem: KLIK.

Może filtr na ścieżkę jest mało precyzyjny. Usuń go całkowicie i pozwól nagrywać całość operacji, a następnie w oknie w sekcji Path szukaj odniesień do tych plików w Temp.

 

EDIT: zamiast "is" wybierz "contains" lub "begins with".

 

 

.

Odnośnik do komentarza

czy o to chodzilo ??

 

widze opis w explorer.exe DETAIL operation querydirectory OPS5763.tmp

3: OPS5774.tmp

4: OPS5775.tmp

5: OPS5776.tmp

6: OPS5777.tmp

7: OPS5778.tmp

8: OPS5779.tmp

9: OPS577A.tmp

10: OPS577B.tmp

11: OPS577C.tmp

12: OPS577D.tmp

13: OPS577E.tmp

14: OPS579E.tmp

15: OPS57AE.tmp

16: OPS57AF.tmp

17: OPS57B0.tmp

18: Paulina i Marcin.bmp

19: plugtmp

Odnośnik do komentarza

QueryDirectory nie. To się pojawia przy otwieraniu folderu (np. ręcznie) .... Ciebie ma interesować tylko funkcja CreateFile / WriteFile. Patrz co wyżej napisałam w kwestii usunięcia filtra. Jeśli nie radzisz sobie z tym, zostaw Process Monitor otworzony niech nagrywa i poczekaj aż więcej tych plików w Temp powstanie. Następnie zatrzymaj nagrywanie i zapisz plik loga z menu File > Save, a plik PML zzipuj, daj na jakiś hosting i prześlij do oceny.

Odnośnik do komentarza

Cóż, ja tego nie uważam za "rozwiązane", ponieważ wyłączenie z Autostartu to tylko zapobieganie problemowi w określonym punkcie czasowym. Może się zdarzyć tak, że coś ręcznie uruchomisz i problem znów się pokaże.

 

Co mógł wyłączyć z Autostartu (nie wyliczam usług, tych nie określa się mianem "Autostartu"):

 

O4:64bit: - HKLM..\Run: [HP Health Check Scheduler]  File not found

O4:64bit: - HKLM..\Run: [iAAnotif] C:\Program Files (x86)\Intel\Intel Matrix Storage Manager\iaanotif.exe (Intel Corporation)

O4:64bit: - HKLM..\Run: [NvCplDaemon] C:\Windows\SysNative\NvCpl.dll ()

O4:64bit: - HKLM..\Run: [NvMediaCenter] C:\Windows\SysNative\NvMcTray.dll ()

O4:64bit: - HKLM..\Run: [RtHDVCpl] C:\Windows\RAVCpl64.exe (Realtek Semiconductor)

O4:64bit: - HKLM..\Run: [sMSERIAL] C:\Program Files\Motorola\SMSERIAL\sm56hlpr.exe (Motorola Inc.)

O4:64bit: - HKLM..\Run: [Windows Mobile-based device management] C:\WINDOWS\WindowsMobile\wmdSync.exe (Microsoft Corporation)

O4 - HKLM..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] C:\Program Files (x86)\Adobe\Reader 8.0\Reader\Reader_sl.exe (Adobe Systems Incorporated)

O4 - HKLM..\Run: [avgnt] C:\Program Files (x86)\Avira\AntiVir Desktop\avgnt.exe (Avira GmbH)

O4 - HKLM..\Run: [bDRegion] C:\Program Files (x86)\Cyberlink\Shared files\brs.exe (cyberlink)

O4 - HKLM..\Run: [nmctxth] C:\Program Files (x86)\Common Files\Pure Networks Shared\Platform\nmctxth.exe (Cisco Systems, Inc.)

O4 - HKLM..\Run: [RemoteControl10] C:\Program Files (x86)\CyberLink\PowerDVD10\PDVD10Serv.exe (CyberLink Corp.)

O4 - HKLM..\Run: [uCam_Menu] C:\Program Files (x86)\CyberLink\YouCam\MUITransfer\MUIStartMenu.exe (CyberLink Corp.)

O4 - HKU\S-1-5-21-4212696983-1134263897-3029896889-1000..\Run: [AlcoholAutomount] C:\Program Files (x86)\Alcohol Soft\Alcohol 120\AxAutoMntSrv.exe (Alcohol Soft Development Team)

Tyle to ja wiem od początku. I nadal nie wiadomo co tworzy te pliki.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
24.05.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...