Skocz do zawartości

Jak usunąć PriceFountain


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam problem bo brat coś zainstalował, jakiś program i prawdopdobnie od tego zainstalował mi się price fountain, nawet nie wiem co to był za program bo nie było mnie kilka dni w domu, a brat juz to odinstalował. Zauważyłem, że allegro mi zaczęło mi słabo chodzić, gdy wpisuje coś do wyszukiwarki w allegro to jest biały ekran i nic się nie wczytuje. Logi z FRST wysyłam w załączniku.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W Harmonogramie zadań ostało się szkodliwe zadanie "ScourersConstituentlyV2" produkujące te objawy. Akcje do przeprowadzenia:

 

1. Odinstaluj starą wersję Adobe Reader 9.5.0 - Polish.

 

2. Napraw uszkodzony specjalny skrót IE. W pasku eksploratora wklej poniższą ścieżkę i ENTER:

 

C:\Users\Artur\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools

 

Prawoklik na zlokalizowany tam skrót Internet explorer (bez dodatków) > Właściwości > w polu Element docelowy po ścieżce "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" dopisz dwie spacje i -extoff

 

3. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

CloseProcesses:
CreateRestorePoint:
Task: {77C48032-8F66-4FFD-94D8-2B3771B12D9E} - System32\Tasks\ScourersConstituentlyV2 => Rundll32.exe SuperscribedUltrasonic.dll,main 7 1
Task: {CD9DCB43-C9EF-4BF2-9E3B-2D5839F70C2C} - System32\Tasks\{FA9DFFE5-06BA-47C9-8E01-38D0F92E00BA} => pcalua.exe -a C:\Users\Artur\AppData\Local\Temp\Temp1_VIA_Win7-64_Win7(V7500F_HDMI).zip\Win7-64_Win7(V7500F_HDMI)\SETUP.EXE
C:\Users\Artur\AppData\Local\ScourersConstituently
C:\Users\Artur\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\WarThunder.lnk
C:\Users\Artur\AppData\Roaming\WarThunder
C:\Users\Artur\Desktop\WarThunder.lnk
Reg: reg delete HKCU\Software\Google /f
Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Google /f
EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Napraw (Fix). Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, system zostanie zresetowany. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt.

 

4. Zrób nowy log FRST z opcji Skanuj (Scan), ponownie z Addition, ale bez Shortcut. Dołącz też plik fixlog.txt.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...