Skocz do zawartości

Błąd Generic host Process for Win32 Services na XP z SP3


dejko

Rekomendowane odpowiedzi

Instalowałem w niedzielę XP z SP3 i zaczęło wywalać ten błąd.

Klasyczny przykład znany z Neostrady... rozłącza neta, wali błędem, w podglądzie zdarzeń wskazuje na awarię svchost.exe, zanikają chwilowo kompozycje. Problem w tym, ze łącza nie są TPSA, a system ma zintegrowany SP3.

W związku z tym nie załapie łatka od MS - bo system nowszy od niej, a sam zapychacz portów nic nie da - bo coś już jest w środku. Kolejny problem, że nie mam dostępu do tego kompa, tylko przez GG z właścicielem, więc mam ograniczone pole działania.

Zanim skatuje o logi, to może czy jest jakaś uniwersalna metoda na to? Znaczy jakaś szybka łatka czy coś w tym stylu. Jak nie ma to dam do wirusów i załatwię te logi.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

"a sam zapychacz portów nic nie da - bo coś już jest w środku" = co masz na myśli? "Uniwersalna metoda" to właśnie zapychacz Windows Worms Doors Cleaner. O ile ten błąd jest związany z aktywnością robaków sieciowych a nie czymś zupełnie innym. Przykładowo: podobna formuła błędu jest z powodu przestarzałych sterowników HP. I jeszcze kilka innych powodów się znajdzie. Trudno to ocenić tylko ze względu na błąd. Tylko tyle wiadomo, że usługa doświadcza błędu, ale powody dla tego mogą być różne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...