Skocz do zawartości

Windows 7 Pro x64 nie uruchamia się.


peka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam następujący problem:

 

Laptop posiada zamiast CDROM'u zamontowany dodatkowy dysk SSD został on wyciągnięty bez wymontowania doprowadziło to do BSOD'a był on obecny przy każdym uruchomieniu, automatyczne naprawianie, które załączył sam Windows oraz CHKDSK z mojej strony niewiele jednak dały BS dalej się pojawiał pomogło odpalenie fixmbr'a oraz fixboot'a.

 

Aktualnie Windows uruchamia się do momentu kiedy pojawia się prawie kompletny ekran logowania jednak nie ma miniatury ani nazwy użytkownika ani miejsca na wpisanie hasła, natomiast ekran od czasu do czasu mrugnie jak by miał właśnie zaskoczyć i wyświetlić te dane tak jednak się nie dzieje.

 

Zrobiłem jeszcze

sfc /scannow /offbootdir=C:\ /offwindir=D:\windows

Z wynikiem:

Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows odnalazła uszkodzone pliki, ale nie
może naprawić niektórych z tych plików. Szczegóły znajdują się w pliku
CBS.Log windir\Logs\CBS\CBS.log. Na przykład
C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log

KLIK spakowany raport ( niestety nie mogłem pliku załączyć do posta ponieważ system twierdził że nie mam uprawnień do załączania tego typu plików)

 

W moim przypadku:

C:/ to partycja zastrzeżona przez system

D:/ partycja z systemem

Innych partycji na dysku brak

 

Kilka informacji, które mogą uprzedzić pojawiające się pytania:

Nie mogę skorzystać z narzędzia naprawy, ponieważ nie posiadam oryginalnej płyty z której był instalowany Windows.

Jak przystało na typowego użytkownika nie posiadam punktu przywracania systemu ani kopi zapasowej.

 

Czy jest ktoś w stanie pomóc rozwiązać problem?

 

Ps.

Proszę o wyrozumiałość po raz pierwszy piszę o pomoc na forum, zwykle udawało mi się rozwiązywać problemy na podstawie już istniejących postów w internecie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Szczegóły znajdują się w pliku

CBS.Log windir\Logs\CBS\CBS.log. Na przykład

C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log

 

KLIK spakowany raport ( niestety nie mogłem pliku załączyć do posta ponieważ system twierdził że nie mam uprawnień do załączania tego typu plików)

Ten raport nie zawiera danych ze skanowania z poziomu środowiska RE. Owszem, komunikat w oknie o tym plecie, ale nagrywanie do CBS.LOG odbywa się tylko spod uruchomionego Windows.

 

 

Aktualnie Windows uruchamia się do momentu kiedy pojawia się prawie kompletny ekran logowania jednak nie ma miniatury ani nazwy użytkownika ani miejsca na wpisanie hasła, natomiast ekran od czasu do czasu mrugnie jak by miał właśnie zaskoczyć i wyświetlić te dane tak jednak się nie dzieje.

Zaprezentuj raport z FRST, by było ogólne rozeznanie jak wygląda sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...