Skocz do zawartości

Google Chrome - Problem z FlashPlayer


kurde

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

kurde

Sprawdź czy na nowym profilu Google Chrome po świeżej autoryzacji strony występuje ten sam problem. Nowy profil zakładasz tutaj: Ustawienia > sekcja Ustawienia > Osoby.


Gedo



Da się wyłączając tą zintegrowaną z Chrome.


To nieaktualne dane. Obecnie nie da się tego zrobić. Od wersji Google Chrome 45 wtyczki NPAPI nie są obsługiwane i obecnie jedyny Adobe Flash widoczny we wtyczkach Chrome to ten wbudowany PPAPI: %ProgramFiles%\Google\Chrome\Application\[wersja]\PepperFlash\pepflashplayer.dll. Wersje NPAPI (C:\Windows\system32\NPSWF32_wersja.dll) oraz zewnętrzne PPAPI (C:\Windows\system32\pepflashplayer32_wersja.dll) nie są wykrywane.


gajowy
 

A czy przypadkiem nie jest tak, że google chrome zaprzestał jakiś czas temu wsparcia dla flash playera? Informację o tym linkowałem kilka postów niżej.


Oryginalna treść tutaj. To tylko brak autoodtwarzania (stan "pauzy") dla określonego contentu, czyli głównie reklam w technice Adobe Flash (pośrednio chodzi tu też o aspekty malware). Technika click-to-play, użytkownik będzie widział to:

flash_click_to_play_scr.png

Ale sam Adobe Flash ma się dobrze w Google Chrome. Nadal jest trwale zintegrowany z przeglądarką i kolportowany z najnowszą wersją. Dlatego wątpię, by to było powiązane. Mnie ten efekt wygląda jednak na uprawnienia piaskownicy.

 

Odnośnik do komentarza

Sprawdź czy na nowym profilu Google Chrome po świeżej autoryzacji strony występuje ten sam problem. Nowy profil zakładasz tutaj: Ustawienia > sekcja Ustawienia > Osoby.

Tak, dalej jest ten sam problem. Poki co radzę sobie na dwie przeglądarki. Bo na Firefoxie jest to samo. Więc zainstalowałem Operę. Na Operze działa normalnie, wszystko widać. Ale główną przeglądarką jest Chrome i nie zaprzeczam że mnie takie latanie po przeglądarkach irytuje ;p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...