Skocz do zawartości

Wszystko działa zle po odinstalowaniu pr. antywirusowego


adela

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz bardzo proszę o inną odpowiedź  bo wyjechałam i jestem na cudzym kompie i cos kliknęłam i włączył mi sie Ask w wyszukiwarce i juz nie jest google tylko zawsze włącza sie Ask i chyba musze to naprawic a nie umiem . Straszny opciach , biore sie za cudzego kompa i włączam taki badziew , Ratunku. Za dwa dni muszę oddac koledze tego laptopa i nie oddam z tym Askiem bo mi już nigdy nie pożyczy .ratnku!!!!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przepraszam ze cie fatygowalam , ten mój koleś dzwonił i się przyznalam ze cos takiego z tym ASK-iem zrobiłam i powiedział ze to pryszcz  że sobie poradzi. taki z niego miły kolo. Przepraszam ale ja dosc często panikuję jak nie wiem co sie dzieje. sorrki. jak wrócę do domu to skończę tamten mój komp to co kazałeś zrobic tz to co sie balam bo trudne.Juz mam odwagę. Kończe z panikowaniem bo widzę jak to głpio wychodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No to co radziłes poprzednio pomogło na trochę teraz sie ciegle zawiesza otwiera strony bardzo długo po powarciu strony kółeczko kreci sie dalej to samo jak klikam prawym przyciskiem myszy kóleczko kręci sie nawet parę dobrych minut. Zawiesza sie pokazuje sie komunikat z kerzywą mordą że strony nie odpowiadają. no czyli znów sie porobiło.

FRST.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza

No i co mam zrobić , jak wiele razy robię to to tylko temperatura sie zmienia a obrazek się nie chce pokazać . czy to oznacza ze juz sie nie da tego aptopa zreperować???? dodam ze teraz strony się otwieraja nawet po 20 minutach, mogę wyjsc z psem i jak wracam to kółeczko kręci sie dalej. Przecież ten laptop był niedawno jak błyskawica ,  Chyba mam dar do psucia sprzętu.

Odnośnik do komentarza

 a obrazka jak nie było tak nie ma  zalłaczm to co jest

 

Odnoszę wrażenie iż oczekujesz, że tam pojawi się fotka pieska, kotka lub prezentacja nowego samochodu użytkownika fejsbuka.

 

Zrzut ekranu JEST OBRAZKIEM!!!!

 

Odnoszę się tylko do stanu dysku na podstawie pokazanego OBRAZKA.

 

Dysk jest w kiepskim stanie i pewnie działa jeszcze tylko dlatego, że to WD.

Dysk zaliczył dotychczas 5986 wstrząsów (wibracji) i to prawdopodobnie skutkuje problemami z odczytem/zapisem danych.

 

Aby potwierdzić diagnozę wykonaj test Benchmark.

Masz go wykonać DOKŁADNIE zgodnie z opisem (od miejsca "Diagnostyka podstawowych problemów z dyskiem") - KLIK i pokazać OBRAZEK.

Odnośnik do komentarza

No i zaczęły sie schody bo nie wiem skad ściągnąć to:

"HDTune

 
Wystarczy wersja Free - 2.55.
 "  co tu napisałeś, jeśli mozesz to wyslij link gdzie ja tylko bym kliknęła download , nie dlatego proszę ze nie chce mi sie tego znalesć ale dlatego ze nie umiem tego zrobic , pozornie to moze wygląda że proste ale jak kliknęłam w ten " klik" co podałes to mam juz oczoplac bo nie wiem co jest co , sorrki ale na prawde ja muszę mieć takie rzeczy bardzo prosto podane bo inaczej mi nie idzie.

Odnośnik do komentarza

No jak klikam to się otwiera strona z tabelkami i nic nie rozumiem, po prawej stronie znów sa kliki wiec klikam w to co za darmo i nic się nie ściaga tylko znów są tabelki i żadnych takich guziczków do klikania juz nie ma , pisze na górze dowload ale nie jest to napis klikający wiec jak widzisz nie idzie mi to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...