Skocz do zawartości

Problemy z Wi-fi


M4ciey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

 

Do rzeczy:

 

 

 

Nie jestem w stanie odpalić na laptopie żadnej stronki choć jestem połączony przez wi-fi (w pasku widnieje zasięg - połączony). Jeśli jestem w innym miejscu z dostępnym wi-fi to łączę się bez najmniejszego problemu po uzyskaniu hasła. Co ciekawe problem pojawił się kilka tygodni temu i w sumie nie mam pojęcia czym jest spowodowany(sprawdziłem lapka i żadnego syfu na nim nie ma,wcześniej również dodałem ten temat do działu wirusów i nic nie wykryto). Inne urządzenia w domu łączą się z moim wi-fi bez problemu tylko mój lapek ma jakiś problem.

 

Logi załączone poniżej, jeśli coś jeszcze będzie potrzebne to dodam.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

ICSI Netalyzr : http://n2.netalyzr.icsi.berkeley.edu/summary/id=36ea240d-22901-a6c2861b-1ea4-4c43-a713

net-log.txt

post-16134-0-23510000-1439290127_thumb.png

post-16134-0-88390000-1439290131_thumb.png

post-16134-0-39070000-1439290137_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1) Pomoc świadczona na tym forum jest bezinteresowna, w miarę możliwości (np. wolnego czasu). Dlatego zwrot "nikt nie raczy odpowiadać" jest nie na miejscu.

2) Pomocy można szukać gdzie indziej (np. tu), ale ostentacyjne strzelanie focha to dziecinada.

 

PS Ogólnie cały wpis @CrashJack, podobnie jak podbijanie tematu, ma chyba na celu wzbudzenie w ewentualnych udzielających pomocy poczucia winy, że nie dość się starają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...