Skocz do zawartości

get private w przegladarce


Rekomendowane odpowiedzi

 

witam!

 

jak zwykle mam pelno wirusow na komputrze, ale najbardziej uciazliwym jest get private . Avast wrzucil to wszystko do kwarantanny i zaczal okowac wszystkie niechciane strony http. Stwierdzilem ze nie ma co ich trzymac w kwarantannie i usunalem je ,po czym przegladarka sciagnela je spowrotem ,a avast juz ich nie widzi ^^ da sie cos z tym zrobic?

 

GMER scan.txt

FRST_10-08-2015_21-20-59.txt

FRST_10-08-2015_21-21-40.txt

FRST_10-08-2015_21-22-19.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Task: {B0293A6E-BF85-43C0-AB85-A9715544394B} - System32\Tasks\PC Service Viewer => C:\Program Files (x86)\PC Service\PCService.exe [2015-07-30] (Secure Best Updater)
C:\Program Files (x86)\PC Service
Task: {F2E44A5D-1775-4B88-BAC4-138C4B1E3E22} - System32\Tasks\Security Software => C:\Users\sylwester\AppData\Roaming\Updater\winupd.exe [2015-07-22] () <==== ATTENTION
C:\Users\sylwester\AppData\Roaming\Updater
ProxyServer: [s-1-5-21-2770005542-1391010283-3734432884-1000] => 127.0.0.1:8118
FF SearchPlugin: C:\Program Files (x86)\mozilla firefox\browser\searchplugins\prot.xml [2015-08-02]
R2 PrivoxyService; C:\Program Files (x86)\IT Viewer\privoxy.exe [371200 2015-08-02] (The Privoxy team - www.privoxy.org) [File not signed] <==== ATTENTION
C:\Users\sylwester\AppData\Roaming\A90E.tmp
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Diablo III\Zarządzanie kontem Battle.net.lnk
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Diablo III\Pomoc techniczna Blizzard.lnk
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Alcohol 52%\Alcohol Command Launcher.lnk
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Alcohol 52%\Data-Type Analyzer.lnk
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Alcohol 52%\Uninstall Alcohol 52%.lnk
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix.

 

Jeśli  problem nie zniknie, to przeinstalujesz przeglądarkę, na której to jeszcze będzie.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

 

problem nie zniknął ,a wirus dotyczy wszystkich przegladarek. co prawda jestem laikiem ,ale wydaje mi sie ze tych logow powinno byc wiecej. wczesniej antywirus wykryl mi az 166 plikow zawirusowanych. A wiekszosc to byl ten get private. mysle ze one wszystkie wrocily. Antywirus ich juz nie widzi  usnieciu niestety. przegladarka caly czas mi laduje wszystkie te strony

 

 

Odnośnik do komentarza

Duzo tu macie trolli ze jestescie tacy nieufni? tak czy siak jako dowod zalaczam 3 screeny ,ktore zrobilem przed chwila (data i godzina w prawym dolnym rogu) na pierwszym screenie jest strona startowa ,ktorej nie mozna zmienic (bynajmniej nie na dluzszy czas) ,na drugim screenie widac w lewym dolnym rogu ciagle bufforujace sie strony ,ktore chyba moj antywirus blokuje ,ale moge sie mylic ,a na trzecim jest pokazana strona ,ktora wylacza bierzacą i bufforuje sie zamist niej. Czy teraz wydaje sie bardziej wiarygodny? Naprawde potrzebuje pomocy. Zreszta z calym szacunkiem ,ale nie przeczytalaś ( z nicku wniosek ze jestes kobieta) pierwszego postu z uwaga. Usunalem wirus antywirusem ,ale po wlaczeniu przegladarki sciagnal sie spowrotem. W tym czasie nie sciagalem nic i jedyna strona jaka byla otwarta to facebook (pracowala w tle ,gdy gralem w gre internetową)

 

 

post-7276-0-38800000-1439317543_thumb.png

post-7276-0-35800000-1439317552_thumb.png

post-7276-0-24840000-1439317562_thumb.png

Odnośnik do komentarza

To, że jest to widoczne na obrazkach , niczego nie zmienia, bo żeby coś dać do usuwania, ja muszę to zobaczyć w logach.

Trudno przecież, bym do skryptu usuwającego załączyła Twoje screeny, bo to niczego by nie usunęło.

 

Uruchom FRST.
W polu SEARCH wklej:

 

*get private*.*

kliknij na przycisk "Search Files".
Raport z tego będzie tam, gdzie jest FRST.

Uruchom FRST.
W polu SEARCH wklej:

 

get private

kliknij na przycisk "Search Registry".
Raport z tego będzie tam, gdzie jest FRST.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

zderzylem sie z niedowierzeniem ,wiec wyslalem screeny ,aby byc traktowany powaznie. zrobilem oba skany ,ale jeden zapisal tekst tak samo jak ten drugi ,czyli search i teraz nie ma dwoch skanow ,tylko jeden. aktuanie przesylam ten drugi czyli z search registry

Wyszukiwanie znalazło tylko klucze Twoich screenów, i nic więcej.

 

Skoro nic nie ma, to ja nic nie poradzę.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

a tak swoja droga privoxy nadal jest na dysku.. nie wiem czy to ma jakies znaczenie

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

 

R2 PrivoxyService; C:\Program Files (x86)\IT Viewer\privoxy.exe [371200 2015-08-02] (The Privoxy team - www.privoxy.org) [File not signed] <==== ATTENTION

C:\Program Files (x86)\IT Viewer

EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe

Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix.

 

Spróbuj przeinstalować którąś przeglądarkę.

 

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jednak coś jest nie tak. Po zainstalowaniu sterowników wyglądało jakby wszystko było w porządku. Lecz po włączeniu komputera i ponownym włączeniu jest tak jak przed instalacją, to ze sami instalowanie sterowników noc nie daje. Internet nie działa, nie mogę włączyć ani gry internetowej, ani wyszukać niczego w przeglądarce. Wyskakuje błąd ze mnie mogę połączyć się z serwerem proxy. W razie czego powtórzę jeszcze raz. Próbowałem zainstalować sterowniki ponownie i nie przyniosło to żadnych rezultatow

Odnośnik do komentarza

Jednak coś jest nie tak. Po zainstalowaniu sterowników wyglądało jakby wszystko było w porządku. Lecz po włączeniu komputera i ponownym włączeniu jest tak jak przed instalacją, to ze sami instalowanie sterowników noc nie daje. Internet nie działa, nie mogę włączyć ani gry internetowej, ani wyszukać niczego w przeglądarce. Wyskakuje błąd ze mnie mogę połączyć się z serwerem proxy. W razie czego powtórzę jeszcze raz. Próbowałem zainstalować sterowniki ponownie i nie przyniosło to żadnych rezultatow

robiłeś "Przywracanie Systemu"?

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...