Skocz do zawartości

Upgrade do W10 niezależnie od metody


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim zainteresowanym przypominam o fakcie, że niektóre firmy np. Adobe wprowadziły własny system licencjonowania produktów gdzie ponowna instalacja musi być poprzedzona wcześniejszą dezaktywacją licencji. To tylko przykład.

 

Przejście na nowy system wg. mnie powinno być poprzedzone dokładną analizą obecnego systemu aby nie było niespodzianek.

Dotyczy to zarówno oprogramowania jak i wcześniejszego zgromadzenia stosownych sterowników sprzętu.

 

Ja osobiście poczekam na pierwsze zdarzenia wieku niemowlęcego.

 

Denerwuje mnie to wciskanie WAŻNYCH aktualizacji W7. Należy sprawdzać czego dotyczą. :angry:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sporo pytań odnośnie upgrade'u do W10 zaadresowanych jest tu: [KLIK]. Oczywiście problemy z aplikacjami i ich licencjami to osobna sprawa i na pewno warto mieć to na uwadze.

Ja u siebie w firmie rozważam podniesienie wszystkiego co się da do 10, ale nie od razu (jednak przed upływem darmowego roku) i na pewno po gruntownym przetestowaniu.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za linka.

Wydaje mi się, że chyba życie zmusi do przejścia na nowy system chociaż nie mogę się oswoić z kaflami.

 

Ale przypomniałem sobie siebie z zamierzchłych czasów kiedy nie mogłem zrozumieć do czego komuś może być potrzebna myszka, której prototyp właśnie pokazano :P .

 

Do Administracji

 

Czy nie powinien się już pojawić nowy dział Windows10?

Spodziewam się wysypu tematów z pytaniami przed 29.07 oraz po.

Edytowane przez picasso
Sekcja utworzona. //picasso
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...