Skocz do zawartości

Problem z internetem, wysokie/niestabilne pingi w grach online


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum,

mój problem polega na tym, że od jakiegoś czasu (tydzień) internet nie działa tak jak powinien - w codziennym użytkowaniu raczej wszystko wygląda dobrze, można obejrzeć filmy, czy przeglądać strony. Ów problem ujawnia się w grach online(multiplayer), ping "skacze" w różnych momentach i odstępach czasu, raz podskakuje do 200 ms, drugi do 500, krótko mówiąc, nie ma na to reguły. 

Dzwoniłem do dostawcy internetu, dowiedziałem się, że z ich strony nie ma problemu, więc pomyślałem, że faktycznie może być to wina po mojej stronie, więc bez ówczesnego upewnienie się, że to na pewno nie jest moja wina, nie chciałem specjalnie naciskać. Mój internet to "radiówka", do tej pory nie było żadnych problemów, w grach ping ~35 ms, na pewno nie jest to wina anteny (nadajnik jest u mnie na dachu, inni osoby "biorą ode mnie internet" więc jeśli tutaj byłby problem, to sami by się odezwali, bo inni mieliby problem z internetem), nie jest to również raczej wina routera (za pomocą wiersza poleceń pingowałem router).

Komputer został przeskanowany przez ESET Smart Security i Malwarabytes - brak jakiej kolwiek infekcji. 

 

Raportu z programu GMER nie jestem w stanie zamieścić, zawieszał się on tuż po uruchomieniu (wyłączyłem antywirusa i malwara).

 

Jeśli będą potrzebne jakieś dodatkowe informacje, to z chęcią je podam. Mam nadzieję, że mój temat jest w miarę czytelny.

Dziękuje wszystkim za zapoznanie się z moim problemem i ewentualną pomoc.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logach nie widzę niczego podejrzanego, wiec temat pewnie zostanie przesunięty przez @Picasso do bardziej odpowiedniego dzialu forum.

 

Drobne usuwanie:

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Task: {88149B21-DA0A-4257-93A3-8B68683439B9} - System32\Tasks\{38D7081F-5427-4011-81BB-BAB9AC44FE64} => pcalua.exe -a C:\AMD\WU-CCC2\ccc2_install\WULaunchApp.exe -c -uninstall
ShortcutTarget: Setup_product_13224.lnk -> C:\ProgramData\{5336e730-e936-bc88-5336-6e730e939cc3}\Setup_product_13224.exe (No File)
GroupPolicy: Group Policy on Chrome detected <======= ATTENTION
CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Policy restriction <======= ATTENTION
S3 cpuz138; \??\C:\Windows\TEMP\cpuz138\cpuz138_x64.sys [X]
S3 GPUZ; \??\C:\Windows\TEMP\GPUZ.sys [X]
C:\ProgramData\boost_interprocess
Reg: reg delete "HKU\.DEFAULT\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...