Skocz do zawartości

Monitor szaleje


WrooM

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyło mi sie na monitorze okno do ustawiania jasności , za nic nie można tego wyłączyć. Jak się już wyłączyło to menu w monitorze zaczęło szaleć , po resecie kompa dalej jest okno do jasności i nie można wyłączyć ... co zrobić ?

 

i odłączenie monitora od zasilacza też nic nie dało , przez godzinne było ok ale później znowu jest to coś ...

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

ziomus - jak już naprawisz problem z tym monitorem to dla potomności opiszesz rozwiązanie, dobrze? To jest forum, i każdy temat rozwiązany przynosi konkretne korzyści dla pozostałych userów - jak chcesz prywatnie się udzielać to może na onecie stwórz bloga.

Tymczasem skoro tak sprawy się mają proponuje temat zamknąć, co niniejszym w raporcie nie omieszkam moderatorowi zasugerować. WrooM w między czasie od postu #2 (tydzień temu) był tu już kilkanaście razy (to tylko tyle co zarejestrowałem, nie wiem ile razy jak był go oglądać nie zalogowany) i nie poczynił absolutnie nic aby nas do pomocy przybliżyć, skoro sam nie ma zamiaru, nikt pewnie chęci do pomocy też nie przejawiał.

Odnośnik do komentarza

Niezbędne dane sprzętowe, o które padła prośba, nie zostały dostarczone. Temat na dodatek wszedł w bardzo niepożądany schemat, czyli kontynuacja na PW (albo się to robi na forum albo przez PW, w przeciwnym wypadku temat nabiera charakteru zdekompletowanego i inni czytający nie mogą się odnieść do tajnych danych). Dwa do dwóch = zamykam.

 

WrooM, jeśli ta decyzja jest niezadawająca i nadal masz problem, poproś o otworzenie tematu, w którym to dostarczysz raport sprzętowy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...