Skocz do zawartości

key-find uninstall, pomóżcie się pozbyć...


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zaniepokojona tym co widzę w panelu sterowania i bardzo proszę o weryfikację – jak próbuję tradycyjnie w panelu odinstalować to key-find uninstall, to pokazuje mi się okienko z krzyżykiem przemawiające do mnie chińskimi znaczkami. Chciałam dołączyć zrzut, ale widzę że tylko txt można.

Nie wiem na ile obecność  tego  jest szkodliwa, bo słabo się na tym znam. :(

Zastosowawszy się do instrukcji, załączam wymagane pliki.

Nie wiem nic na temat pochodzenia w moim komputerze, może przy próbach instalacji czegoś.

Nic się właściwie w tej chwili złego (na moje oko laika) nie dzieje, ale nie chcę tego mieć.

A że dorastałam w erze przedkomputerowej i nie mam, jak młódź, komputera we krwi, to proszę o możliwie przystępne instrukcje i objaśnienia.

Bardzo dziękuję za uwagę.

gmer.txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

12 marca:

Wyszło mi, że to bardzo dobrze, że nikt się do mnie nie odezwał, bo dzięki temu poszperałam trochę sama w kompie, pomyślałam chwilkę i stwierdziłam, że tak naprawdę to nie mam żadnego problemu. Sprawa rozwiązana :rolleyes:

Innymi słowy, zanim się zdecydujesz na prośbę o pomoc, pomyśl sam.

Można się nauczyć tego i owego.

Żegnam uprzejmie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem nic na temat pochodzenia w moim komputerze, może przy próbach instalacji czegoś.

Przypuszczalna metoda nabycia to "Asystent pobierania" któregoś portalu: KLIK.

 

 

Wyszło mi, że to bardzo dobrze, że nikt się do mnie nie odezwał, bo dzięki temu poszperałam trochę sama w kompie, pomyślałam chwilkę i stwierdziłam, że tak naprawdę to nie mam żadnego problemu. Sprawa rozwiązana

W raportach FRST widoczne liczne szkodliwe przekierowania tego hijackera w przeglądarkach oraz protektor ustawień WindowsMangerProtect. Do sprzątania także inne rzeczy. Opisz co zrobiłaś i dostarcz nowe raporty FRST (włącznie z Addition i Shortcut).

 

Nie mogłam zająć się tematem wcześniej, bo byłam chora. Limituję zaś ilość pomagających do osób wyszkolonych odpowiednio, by nie dopuścić do tego co się dzieje na wszystkich wiodących portalach (brak kompetencji).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przypuszczalna metoda nabycia to "Asystent pobierania" któregoś portalu: KLIK.

 

 

 

W raportach FRST widoczne liczne szkodliwe przekierowania tego hijackera w przeglądarkach oraz protektor ustawień WindowsMangerProtect. Do sprzątania także inne rzeczy. Opisz co zrobiłaś i dostarcz nowe raporty FRST (włącznie z Addition i Shortcut).

 

Nie mogłam zająć się tematem wcześniej, bo byłam chora. Limituję zaś ilość pomagających do osób wyszkolonych odpowiednio, by nie dopuścić do tego co się dzieje na wszystkich wiodących portalach (brak kompetencji).

Minął miesiąc, nie zajęłam się tym, ale bardzo mi zależy.

Poczytałam zalinkowany przez Ciebie wątek. Naprawdę myślałam, że uważam, ale po przeczytaniu całego tekstu i obejrzeniu przykładów nie mam się już za taką ostrożną, jak mi się wydawało :( .

W związku z tym dalej proszę o pomoc w sprzątaniu, bo sama nic nie zrobię.

Poczekam tyle ile będzie trzeba :)

I załączam co trzeba.

I będę wdzięczna.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...