Skocz do zawartości

Wolny start komputera, ścina przy przewijaniu filmików stron itp.


aoeseo

Rekomendowane odpowiedzi

Windows 7. 64-bitowy system operacyjny.

Witam mój problem polega na wolnym uruchamianiu systemu, i na dodatek jak chce przewinąć utwór na youtube albo na facebooku myszką przesuwam w dól to czasem łapie ścinę taki frozen po paru sekundach się odmula i działa ale pózniej znów łapie taki frozen. Na dodatek podczas skanowania GMER, avast wykrył mi Win32:Malware-gen. Przeniesiono do kwarantanny. Chciałbym dodać jakiś log z avasta ale nie mam pojęcia gdzie on się znajduję. A tak dodając niedawno zainstalowałem opere bo myślałem ze na chrome tak się wszystko tnie, jednak nie pomogło. Pozdrawiam  :) 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Brak oznak infekcji.

 

1. W Dzienniku zdarzeń są takie oto błędy:

 

Application errors:

==================

Error: (02/23/2015 09:58:27 AM) (Source: NvStreamSvc) (EventID: 2001) (User: )

Description: NvStreamSvcNvVAD initialization failed [6]

 

Error: (02/23/2015 09:58:27 AM) (Source: NvStreamSvc) (EventID: 2001) (User: )

Description: NvStreamSvcFailed to set NvVAD endpoint as default Audio endpoint [0]

 

Error: (02/23/2015 09:58:27 AM) (Source: NvStreamSvc) (EventID: 2001) (User: )

Description: NvStreamSvcNvVAD endpoint registration failed [0]

 

Błąd usługi nVidia: możesz w całości odinstalować oprogramowanie NVIDIA GeForce Experience 2.2.2. Przy okazji pozbądź się też zbędnika Akamai NetSession Interface, co urwie jeszcze jeden wpis startowy.

 

System errors:

=============

Error: (02/24/2015 05:16:29 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7000) (User: )

Description: Nie można uruchomić usługi Internet w Cyfrowym Polsacie. OUC z powodu następującego błędu:

%%1053

 

Błąd aktualizatora Cyfrowego Polsatu: wyłącz usługę, by zapobiec jej uruchamianiu. Komenda uwzględniona w skrypcie FRST, wraz z drobnymi dodatkowymi akcjami. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

CMD: sc config c2cautoupdatesvc start= disabled
CMD: sc config c2cpnrsvc start= disabled
CMD: sc config "Internet w Cyfrowym Polsacie. RunOuc" start= disabled
CMD: sc config WinDefend start= demand
Task: {24D30181-2417-4FF0-82EA-B554D22B574B} - System32\Tasks\{0FD00983-A70C-4F9D-A1BB-5827B3886B9F} => pcalua.exe -a "C:\Users\Soya\Downloads\vcredist_x64 (1).exe" -d C:\Users\Soya\Downloads
Task: {C2268C8B-6CB3-4EE2-944A-EB4CC6F79BD0} - System32\Tasks\{93E8A165-04B2-47FF-9097-1B1EABAD220A} => pcalua.exe -a C:\Users\Soya\Downloads\starcraft\SETUP.EXE -d C:\Users\Soya\Downloads\starcraft
S3 EagleX64; \??\C:\Windows\system32\drivers\EagleX64.sys [X]
Reboot:

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Nastąpi restart. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt. Pokaż ten plik.

 

2. Jeśli pozbycie się GeForce Experience (redukcja uruchomionych usług) nie wniesie nic do sprawy, zwykle w takich przypadkach podejrzany program zabezpieczający, tu Avast + MBAM.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...