Skocz do zawartości

Prośba o sprawdzenie logów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Prosiłbym o sprawdzenie logów,minęło trochę czasu od ostatniego sprawdzania,a ściągałem ostatnio dużo torrentów i innych plików,to może coś złego wpadło.

Prosiłbym o sprawdzenie pliku mieszczącego się w: C:\Users\Adrian\Desktop\LegendaryClient.V2.2.1.3\Client\LegendaryClient.exe,czy nie mieści się w nim żaden wirus lub keylloger.

I pytanie poza tematem: Jeżeli w Gmerze,na liście podczas skanowania pokaże się jakiś plik np c;adrian;gra.exe to znaczy że ten plik jest zawirusowany lub stanowi zagrożenie?

Z góry dziękuje za pomoc,
Pozdrawiam!

Edit1: zapomiałem dopisać iż w procesach pokazuje się użytkowany 2x FlashPlayerplugin,dlaczego tak się dzieje?
Edit2; w międzyczasie ściągnąłem darmowego antywirusa IE 360 i wykrył on strasznie dużo trojanów w C:System Volume Information, próbowałem odnaleść ten folder samemu,lecz po prostu go nie widzę. Opcję pokazywania ukrytych folderów wlączyłem,więc proszę panią o sprawdzenie tej lokalizacji.  I ostatnimi czasy pobrałem aktualizacje do programu,w której tworcy umieścili Rata,mogłaby pani spróbować go zlokalizować o ile się znajduje?

Addition.txt

Shortcut.txt

FRST.txt

post-10713-0-99430000-1423952956_thumb.jpg

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam znowu,

Wiem że podbijania tematów pani nie lubi,ani trochę,lecz śmiem twierdzić,że pani zapomiała o dawnych zgłoszeniach. Kiedyś czytałem pani post,i sama pani stwierdziła,że najpierw analizuje zgłoszenia które zostały dodane najwcześniej,a potem te świeżo dodane. A z tego co przeglądam dział,zajmuje się pani tylko zgłoszeniami dodanymi świeżo do pierwszych dwóch stron działu. Mam nadzieję,że pani nie uraziłem,bo bardzo szanuję to co wykonujesz i ile czasu na to poświęcasz,a ten post może wynikać z flustracji mojej osoby,sam nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza

Adux, nie, nie zapomniałam, gdyż forum oznacza tematy i wysyła powiadomienia. Widać na pierwszy rzut oka (każy oczywiście widzi co innego) po ikonie subforum i po oznaczeniach tematów, że są tematy których nawet nie przeczytałam, a Twój nie jestem jedynym z tej grupy. Nie można "zapomnieć" widząc cały czas ikonę twierdzącą, że są nieprzeczytane obiekty. Tak, czasem robię na szybko tematy z jawną infekcją z pierwszej strony, które nie wymagają ode mnie określonego nakładu pracy (a czasem i myślenia, bo jest sprawa oczywista), by uniknąć tak lubianego przez niektórych wytykania mi "braku szybkiej odpowiedzi". Nie, pierwsza strona to nie jedyna którą się zajmuję, są tematy z tego samego przedziału czasowego co Twój (leżące koło Twojego), które uzyskały odpowiedź po prawie tygodniu.

 

Dlaczego nie ma odpowiedzi: Temat tematowi nierówny. Nie mam sił na analizę i udzielenie odpowiedzi w czasie przewidywanym przez użytkownika, albo nie znam odpowiedzi na pytanie. Są też tematy które otworzyłam, przejrzałam logi, nie mam nic do powiedzenia i temat odkładam. Gdy jestem gotowa, sama wyciągam stare tematy i robię bez przypominania. Musisz mi uwierzyć, że znam spis starych tematów i wiem gdzie są - włącznie z Twoim poprzednim w dziale Windows. Gdy nie jestem gotowa, nowy post nie przyśpieszy tego procesu. Może się zdarzyć, że w ogóle nie udzielę odpowiedzi - tak, to też jest jeden ze scenariuszy, bo jeśli nie mam nic do powiedzenia, nie będę pisać postów o takiej treści.

 

Moja odpowiedź na teraz: w logach nie ma oznak infekcji, a pliku LegendaryClient.exe nie jestem w stanie sprawdzić w sposób który insynuujesz. W Dzienniku zdarzeń multum błędów LOL, w tym błędy insynuujące problem z .NET Framework. Gdy będę w stanie, ustosunkuję się do reszty wątków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...