Skocz do zawartości

Monitor sie wyłącza


Madzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem nie moge wł. Kompa monitor gasnie i nic nie widac , komunikat wyskakuje taki

Exploler.exe Nie mozna znalesc składnika

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono UxTheme.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem

Proszę o odpowiedz co musze zrobic zeby działał sad.gif

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

jak by było cos nie tak z Systemem to na innym monitorze by sie nic nie działo ? podepiołem inny i nic sie nie dzieje , jak cos zle robie to prosze o podpowiedz

 

oczywiscie to zrobiłem na innym Monitorze , bo na tym co sie wył. nic nie zrobie bo jest czarny Ekran a Dioda swieci widacjak łąduje Windowsa tylko za szybko , i jak juz pisze zapraszamy to wyskakuje ten komunikat , pozniej juz nie zaswieci , tylko jak odepne kabel

0c47bde8b3598a2amed.jpg

 

i zaraz go podepne to zaswieci na 3 sek. i znowu gasnie

Edytowane przez picasso
Usuwam raporty z FRST. //picasso
Odnośnik do komentarza

Madzio, problem podstawowy został sformułowany nieprecyzyjnie (koncentracja uwagi na błędzie startowym po nieprawidłowo odinstalowanym TuneUp), a temat założony w złym dziale (diagnostyki infekcji). Przecież problem z monitorem to jest problem sprzętowy. Temat przenoszę do działu Hardware, usuwam raporty z FRST, gdyż są nieistotne w kontekście problemu. Dostarcz dane sprzętowe: KLIK.

 

I proszę nie tworzyć tematów-duplikatów, usuwam duplikat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...