Skocz do zawartości

Zawirusowany plik, nie do usunięcia.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukajac cracka do herosow 3,natknalem sie na niby normalna strone,lecz po wejsciu na nia,automatycznie zaczal sciagac mi sie owy "crack",po czym anty-wirus odrazu zareagowal ze cos jest z nim nie tak,i wyslal go do kwarantanny. Po tym fakcie,chcialem go najzwyczajniej usunac,lecz jest to przynajmniej jak dla mnie niewykonalne. Przy usuwaniu wyskakuje okienko,ze nie mam do tego uprawnien,pomimo iz jestem na koncie administratora,ogolnie nigdy nie mialem z tym problemu. Probowalem kilka programow ktore umozliwiaja "zneutralizowanie" pliku dla kazdego uzytkownika,nie tylko dla administratora,lecz problem dalej jest ten sam.

Plik jest z koncowka .exe , ma 282kb. 

 

Tak jak pewnie sie domyslacie,nie znam sie na tym,i pierwszy raz spotkalem sie z takim plikiem/wirusem,moge liczyc na jakas pomoc? 

 

@EDIT

Plik udalo mi sie usunac przez "tryb awaryjny",tylko czy to wystarczy,w sensie,czy wirus ktory ten plik zawieral,nie powedrowal gdzies indziej? Anty-wirus niczego nie wykrywa,no ale to Panda Free Anty-Virus,takze z wykrywalnoscia moze byc ciezko.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...