Skocz do zawartości

Wysokie użycie procesora i pamięci


dziubi21

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows, nie jest to problem infekcji.

 

 

od pewnego czasu użycie procesora, pamięci a czasami i dysku skacze mi do 100%

W pierwszej kolejności sprawdź czy problemu nie tworzy Norton Internet Security. Na próbę odinstaluj i zweryfikuj czy jest zmiana. Dziennik zdarzeń zgłasza zresztą błędy relatywne do Nortona:

 

System errors:

=============

Error: (01/22/2015 06:47:28 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7000) (User: )

Description: Nie można uruchomić usługi BHDrvx64 z powodu następującego błędu:

%%20

 

Error: (01/22/2015 06:47:07 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7022) (User: )

Description: Usługa Norton Internet Security zawiesiła się podczas uruchamiania.

 

Error: (01/22/2015 06:33:28 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7022) (User: )

Description: Usługa Norton Internet Security zawiesiła się podczas uruchamiania.

 

 

W mozilli co kilka sekund wyskakuje mi błąd shockwave.

Jeśli pozbycie Nortona nie pomoże, do przetestowania:

- Wyłączenie innych wtyczek w Firefox: Google Update, Intel, Office, Photo Gallery, Silverlight, VLC. Po tym restart Firefox.

- Krok z wyłączaniem akceleracji sprzętowej: KLIK.

 

 

Gdy chcę uruchomić chrome wyskakuje mi błąd "Klasa niezarejestrowana".

Google Chrome w ogóle nie występuje na liście zainstalowanych, wygląda jak uszkodzona instalacja. Proponuję przebicie "nakładkowe":

- Uruchom narzędzie Microsoftu: KLIK. Zaakceptuj > Wykryj problemy i pozwól mi wybrać poprawki do zastosowania > Odinstalowywanie > zaznacz na liście wpis Google Update Helper > Dalej.

- Uruchom tradycyjny instalator (powinien nadpisać obecną instalację): KLIK (wersja 32-bit lub 64-bit do wyboru).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...