Skocz do zawartości

Problemy z przeglądarką, zamulony komputer, wolny internet


goldi91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dwóch dni zauważyłem problem z przeglądaniem wszelkich stron internetowych, nie mogę załączyć filmów, a jeżeli się uda to ładują się bardzo powoli. Oprócz tego odczuwam różnice w pracy komputera - włączenie Worda zajmuje kilka sekund, gdzie wcześnie włączał bez zarzutów. Również gdy wchodzę na mój komputer to komputer długo myśli i po czasie pokazuje wszystkie dyski. Ostatnio ściągałem dużo filmów z torrentów, ale norton nic nie wykrył, więc nie wiem czy mam jakiegoś wirusa, czy jest to jakiś inny problem.  Nie wydaje mi się, żeby problem leżał po stronie dostawcy internetowego, ponieważ pozostali użytkownicy sieci nie mają takich problemów, im strony włączają się bez zarzutu, oraz komputery pracują jak pracowały wcześniej.
W załącznikach podaje logi, możliwe że problem można rozwiązać na tym forum, także proszę o pomoc :)

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Nie jest to problem infekcji.

- Na początek upewnij się, że problemu nie tworzy Norton Internet Security, a weryfikacja nastąpi przy udziale pełnej deinstalacji.

- Dodatkowo odinstaluj jeszcze stare wersje i zbędniki firmowe: Acrobat.com, Adobe AIR, Adobe Flash Player 10 ActiveX, Adobe Flash Player 10 Plugin, Adobe Reader 9.1 MUI, ASUS WebStorage, Bing Bar, Google Toolbar for Internet Explorer.

 

Po tym zrób nowy raport FRST (główny + Addition) i opisz czy są zmiany.

Odnośnik do komentarza

Nie miałem dzisiaj jak tego sprawdzić przy dłuższym użytkowaniu więc piszę jak to wygląda na chwilę obecną. Może to jest tylko sytuacja tymczasowa, i przy dłuższym siedzeniu na kompie i pracowaniu komputer zacznie się zamulać bo ogólnie system sprawia wrażenie jakby szybszego, nie mam "lagów" przy włączaniu folderów, czy worda. Z internetem sytuacja nie zmienia się, nadal strony włączają się wolno, filmy ledwo się buforują.
Poniżej załączniki.

FRST.txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...