Skocz do zawartości

Problem ze sterownikami Sapphire R9 290 Tri-X


criss20ster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do Was takie pytanie czy mógłby mi ktoś pomóc mam problem z zainstalowaniem sterowników pod ta kartę graficzna na win Xp gdyż na stronie producenta są sterowniki do pobrania pod xp a na kompie nie chce się zainstalować znaczy dochodzi do weryfikacji systemu i nagle informacja błąd modułu instalacji programu czy jakoś tak 

 

tu jest ta moja karta 

 

http://www.sapphiret...=&lid=1&leg=0#

 

i są sterowniki pod xp płytę główna mam AS ROCK H81M procek I5 4460

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Obrazek z hswinfo

 

70175511384142374335.jpg

 

obrazek z menadżer urządzeń

 

63973083256158751756.jpg

 

oraz informuje ze mam zainstalowany net framework w wersji 4 wraz z wszystkimi najnowszymi poprawkami. 

 

 

Dodtkowo zauwazylem gdy instaluje pakiet sterownikow wersja 14.4 i mam do zainstalowania wersja pck 2 lub pack 3 to przy wersji pack 2 zglasza bledy ze nie znaleziono sterownika do High Definition Audio natomiast instalujac pack 3 sterownik hdmi zainstalowal sie bezproblemu a na stronie amd sa wlasnie sterowniki w wersji 14.4 dedykowane pod xp , wiec juz nic nie rozumiem z tego. 

Odnośnik do komentarza

Tak kable są 2 podłączone zasilające.

Nie w systemie nie było innej karty zainstalowanej jak tylko ta

Ten pack 2 to oznaczenie wersji sterowników przez amd 

 

http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows%20XP%20-%20Professional/Home&RenderOnServer=true

 

http://www2.ati.com/drivers/14-4-xp32-64-dd-ccc-pack2.exe

 

lub 

http://www2.ati.com/drivers/14-4-xp32-64-dd-ccc-pack3.exei z tych instaluje się ten sterownik HDMI 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli trzeba będzie odinstalować sterowniki użyjesz Display Driver Uninstaller - KLIK w trybie awaryjnym.

 

A teraz - w MU - PPM na Kontroler video zgodny z VGA - Właściwości - Aktualizuj sterownik i wybierasz z określonej lokalizacji.

Wskazujesz sterowniki w katalogu C:\AMD + zaznaczenie wyszukaj w podkatalogach (coś w tym stylu - nie mam XP).

Napisz jakie efekty.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze spróbuj post #11 i wskazujesz katalog XP_INF.

Jeżeli to nie zadziała to pobieraj v. 12.8 i próba normalna lub ze wskazaniem katalogu. Oczywiście wcześniej czyścisz sterowniki.

Czyszczenie - Dodaj usuń programy - Usuwasz sterowniki - Tryb awaryjny - DDU i zaznaczasz dodatkowo katalog AMD.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

Przy instalacji 12.8 tego sterownika mam cos takiego

 

90106027934702554583.jpg

 

Nie udało sie zainstalować 

z raportu instalacji mam cos takiego 

 

Informacje o sprzęcie

  Nazwa Unknown Producent Advanced Micro Devices, Inc. Ident. urządzenia 0x67b1 Ident. dostawcy 0x1002 Kod klasy 0x030000 Identyfikator wersji 0x00 Identyfikator podsystemu 0xe285 Identyfikator dostawcy podsystemu 0x174b

Inny sprzet

 

 

Istniejące pakiety Menedżer instalacji AMD Catalyst Pakiety do zainstalowania
Menedżer instalacji AMD Catalyst Stan końcowy: Powodzenie Wersja elementu: 8.0.881.0 Rozmiar: 20 MB

 

 

Sterownik audio HDMI

Stan końcowy: Niepowodzenie Wersja elementu: 5.18.0.5514 Rozmiar: 1 MB

 

 

 

 

Inne wykryte urządzenia   Producent Advanced Micro Devices, Inc. Ident. urządzenia 0xaac8 Ident. dostawcy 0x1002 Kod klasy 0x040300 Identyfikator wersji 0x00 Identyfikator podsystemu 0xaac8 Identyfikator dostawcy podsystemu 0x174b

 

 

 

 

Komunikaty o błędach Instalacja sterownika: określony pakiet sterownika nie został zainstalowany dla zgodnych urządzeń
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...