Skocz do zawartości

Dziwny proces - Ladengeschäftes tmpDDF4.exe


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebowałem pilnie programu do pracy przez co pokusiłem się o wersję z 'nieznanego źródła'.

Po próbie uruchomienia pojawił się błąd w instalacji <program nie chce się zainstalować>,  ale chyba zostałem z wirusem.
Windowsowy deffender coś wykrył i teoretycznie usunął. Jednak patrząc na menadżer zadań nie podoba mi się jeden proces, dlatego proszę o sprawdzenie logów dla pewności.

Od tej pory pojawia się błąd 'Internet Explorer został zamknięty' mimo, że z niego nie korzystam. Jest to to okienko, które pojawia się jeśli program przestanie działać i zakończy się jego proces.

 

 

Extras

 

OTL

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Proszę dostosuj się do zasad działu w kwestii obowiązujących raportów: KLIK. OTL to przestarzały program, logi weryfikowane tylko pobocznie. Proszę dostarcz logi z FRST - wstaw je jako załączniki forum, by oryginalny nie przetwarzany przez serwisy wklejkowe format został zachowany.

 

EDIT: Tu nie raczyłeś podać logów zgodnych z zasadami, ale na dobrychprogramach (KLIK) wręcz przeciwnie? I zakładanie tematu równocześnie na dwóch forach (moje zasady wyraźnie o tym mówią) to nie tędy droga - tylko sobie zaszkodzić możesz (podanie sprzecznych instrukcji). Nie będę przetwarzać tematu rówolegle, musisz zdecydować od kogo chcesz otrzymać pomoc. Poziomy pomocy nie są tożsame.

 

EDIT2: Decyzję podjąłeś. Temat zamykam. Dla Twojej informacji: w systemie była infekcja Sathurbot z przyległościami.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...