Skocz do zawartości

Podziękowanie


ichito

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem niniejszym podziękować za usunięcie mojego posta w wątku "AVG 2011 - wykrył jeden zarażony plik jak się go pozbyć?" oraz o zamknięcie wątku i tym samym brak możliwości wypowiedzi. Nie rozumiem czy chodzi o wypowiedź o Avirze...czy o obrażenie któregoś z uczestników dyskusji...czy może wreszcie o złamanie jakiegoś punktu regulaminu? Ktoś może wyjaśnić? Będę wdzięczny, bo jako forumowicz chciałbym znać zasady, którymi forum w takich przypadkach się kieruje.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Powinien zabrać głos moderator, który wykonał akcję.

 

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że skasowałabym stamtąd o wiele więcej, mając na uwadze i pozostałych uczestników dyskusji, bo tak nie może wyglądać temat w dziale Pomocy doraźnej. W związku z tym, że czujesz się pokrzywdzony, przywracam wszystkie wypowiedzi i rekwalifikuję temat na inny dział.

 

https://www.fixitpc.pl/topic/2506-avg-2011-wykryl-jeden-zarazony-plik-jak-sie-go-pozbyc/

Odnośnik do komentarza

Powinien zabrać głos moderator, który wykonał akcję.

 

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że skasowałabym stamtąd o wiele więcej, mając na uwadze i pozostałych uczestników dyskusji, bo tak nie może wyglądać temat w dziale Pomocy doraźnej. W związku z tym, że czujesz się pokrzywdzony, przywracam wszystkie wypowiedzi i rekwalifikuję temat na inny dział.

 

http://www.fixitpc.p...-sie-go-pozbyc/

 

Wczoraj, po skasowaniu mojego postu temat wyglądał ładniej. No cóż, zdenerwował mnie @ichito i użyłem zwrotu: Opowiada pierdoły. Bo faktycznie opowiada. I to, że opowiada jest naganne. Szkodzi autorowi tematu i innym, którzy np. będą chcieli zapoznać się z programem marki Avira. Odpowiadałem na temat ponieważ jednoznacznie stwierdzono - nie ma wirusów. Doskonale rozumiem, że w dziale Pomocy doraźnej brak miejsca na dramaturgię emocjonalną. Tam jest tylko chłod i lodowate powietrze fachowych terminów. Ok, jak profesjonalizm to - profesjonalny i zdecydowanie bez emocji. Tak powinno być. I tak jest.

Dzisiaj zaszła zmiana. Posty przywrócono, ale zdenerwowałem się, jeszcze bardziej. Mianowicie czytam:

 

OK...z bólem serca aczkolwiek uczciwie przyznać muszę Wam rację...Avirę miałem ostatnio u siebie ze 2 lata temu i coś musiało mi się pokręcić. Sorry za nierzetelne wypowiedzi

 

A dlaczego z bólem serca? Wystarczyło samo: przepraszam za nierzetelne wypowiedzi.

Trochę dystansu do siebie i swojej wiedzy, Ichito.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A dlaczego z bólem serca? Wystarczyło samo: przepraszam za nierzetelne wypowiedzi.

Trochę dystansu do siebie i swojej wiedzy, Ichito.

Drogi Belfegorze...nie bardzo rozumiem czym się zdenerwowałeś, bo nie wiem czy zauważyłeś, że na końcu mojej wypowiedzi był uśmiech...to powinno tłumaczyć wszystko...było trochę autoironii...była samokrytyka...może byłoby i coś więcej do tego, ale brak niestety emotikona pod nazwą "pozycja błagalna na klęczkach".

To wszystko.

Edytowane przez picasso
Temat uważam za zamknięty. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...