Skocz do zawartości

Windows 7 po uruchomieniu widoczny czarny ekran i kursor


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie, po uruchomieniu Windows 7 x64 widoczny jest czarny ekran i kursor. Tak samo uruchamia się w trybie awaryjnym. Na forach znalazłem informację że należy skopiować zawartość katalogu

C:\Windows\System32\config\RegBack do C:\Windows\System32\config.

Podłączyłem dysk z uszkodzonym systemem do innego komputera ze stacją dokującą i skopiowałem ww. pliki. Po ponownym podłączeniu dysku do komputera system uruchomił się. Wydaje się że to działa ale nie wiem co to było i zaufania do tego systemu już nie mam. Chciałbym ten system przetestować tak aby mieć pewność że nie zawiedzie. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Taki czarny ekran ma mnóstwo przyczyn: zainstalowane programy blokujące start, błędy dysku, uszkodzenie rejestru, usunięcie plików z dysku, problem uprawnień.... Nie da się stwierdzić co mogło doprowadzić u Ciebie do usterki. Podmieniłeś cały rejestr i obecnie w systemie jest "widok" sprzed usterki. Prewencyjnie możesz wykonać diagnostykę dysku twardego, nic więcej nie przychodzi mi na myśl przy braku danych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...