Skocz do zawartości

MS Exchange blokuje Outlook Express 6


Janusz33

Rekomendowane odpowiedzi

Mój system to Windows XP SP3 32 bit. Mój klient pocztowy to Outlook Express 6, do którego pracy nie mam zastrzeżeń. Dotychczas nie korzystałem z funkcji menu kontekstowego dla wsyyłania pliku przez email. Jednak ostatnio chciałem się posłużyć menu kontekstowym "Wyślij do"  dla wysłania zdjęcia przez email i pojawia się okienko MS Exchange, zamiast oczekiwanego Outlooka.  Co zrobić , aby wyłączyć tego MS Exchange , aby uaktywnił się Outlook?  W funkcjach Usuwania programów nie ma nigdzie odnośnika do usuwania  MS Ex.  Na witrynie MS znalazłem przepis na manualne usuwanie tego Ex (http://support.microsoft.com/kb/833396/pl), ale nie wiem czy to przyniesie oczekiwany skutek. Ostatnio na kompie został zainstalowany MS Office 2003 (niestety bez mej asysty) i zastanawiam się czy ten Ex nie jest składnikiem tego Offica.

 

Proszę o wskazówki co do działania , aby menu kontekstowe "Wyślij do" -> "Adres poczty"  wywołało Outlooka.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Objaw sugeruje, iż wbudowany Outlook Express przestał być domyślnym klientem pocztowym. Na początek wypróbuj DefaultMail.

Zastosowanie w/w programu nie dało  oczekiwanego wyniku.  W Outlooku już poprzednio było zaznaczone, że jest on domyślnym programem pocztowym i to zaznaczenie nadal istnieje.

Jakieś dalsze sugestie? Czy winienem dołączyć jakieś pomocnicze materiały?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...