Skocz do zawartości

Problem z Google i GMail


szopen64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od wczoraj mam dziwny problem z google które w ogóle nie chce się połączyć a co za tym idzie nie mogę wejść na pocztę gmail. Mam 2 przeglądarki tj. CometBird i PaleMoon które używam i są ustawione na wyszukiwanie w google (nie mam innych wyszukiwarek zainstalowanych które mogły by blokować google) oraz IE którego nie używam lecz też ma wyszukiwanie tylko w google i żadna przeglądarka nie może się połączyć z google ani gmailem. Na laptopie uruchamia się wszystko normalnie a na stacjonarnym mam problemy. Próbowałem zrobić skan OTL lecz żadna wersja też nie chce się uruchomić, wyskakują dwa komunikaty o błędzie: że wystąpił nieznany wyjątek programowy (0x0eedfade) oraz Klasa niezarejestrowana. Przedstawiam 2 logi po skanowaniach MBAM który wykrył wirusy i Gmer.

mbam-log-2010-12-28 (10-09-57).txt

Log Gmer.log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
NOD nie sygnalizuje żeby coś blokował i nawet przy wyłączonej całej ochronie nie ma żadnej różnicy

 

Na podstawie szczątkowych informacji w raportach (bo też te raporty nie prezentują dostatecznych informacji) mogą się wydawać podejrzane obiekty mające związek z blokowaniem adresów: Ad-Muncher, ESET oraz PeerBlock. Rozpocznij od sprawdzenia programu blokującego adsy: wyzerowanie reguł Ad Muncher, a jeśli to nie będzie mieć skutków, całkowicie zdeaktywuj go lub odinstaluj. Wyłączanie ESET to też za mało na test, bo to wcale nie deaktywuje wszystkich mechanizmów tłowych.

 

Próbowałem zrobić skan OTL lecz żadna wersja też nie chce się uruchomić, wyskakują dwa komunikaty o błędzie: że wystąpił nieznany wyjątek programowy (0x0eedfade) oraz Klasa niezarejestrowana.

 

Nie został tu w ogóle sprawdzony raport z systemu. Jeśli OTL ma problem, to proszę podać log z DDS lub OTS (KLIK).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Niemożność korzystania przez kilka dni z Google uświadomiła jak niewygodnie poruszać się w sieci i jakie to jest denerwujące. System miał już większe lub mniejsze błędy mimo w miarę poprawnej pracy więc postanowiłem wgrać go z wcześniej utworzonej kopii pozbywając się uciążliwego szukania i naprawiania drobnych niedogodności, musiałem jedynie wprowadzić kilka aktualizacji co potrwało krócej niż szukanie i naprawa. Teraz działa wszystko poprawnie, tylko zostało kilka ustawień i optymalizacja. Dziękuję wszystkim za pomoc i można temat zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...