Skocz do zawartości

Grzywna ukash blokuje przeglądarkę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś rano chciałem sprawdzić coś na poczcie i wywaliło mi znane wszyskim okienko. Blokowane były nie wszystkie strony. Dodam, że jakiś czas temu komunikat się pojawił parę razy, ale wystarczyło zamknąć okno. Jakieś 6 godzin temu wyszedłem z domu, dopiero wróciłem, teraz eset blokuje adres i wszystko działa, ale przy otwieraniu większości stron pojawia się coś takiego w zależności od strony na jaką wchodzę.

. MS054fY.jpg

 

Zestaw logów:

OTL.TxtExtras.TxtFRST.txtAddition.txt

 

Tutaj log z GMER'a, nie mogę wrzucić .log więc screen.

H4PG9Qs.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wygląda na to, iż router został wyczyszczony. Obecnie są z niego pobierane adresy Google:

 

Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 8.8.8.8 8.8.4.4

 

1. Na wszelki wypadek uruchom ten test: KLIK.

 

2. I wykonaj działania kosmetyczne. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

CloseProcesses:
S3 NTIOLib_1_0_4; \??\C:\Program Files (x86)\MSI\Live Update\NTIOLib_X64.sys [X]
S3 NTIOLib_MSISMB_CC; \??\C:\Program Files (x86)\MSI\ControlCenter\Sleep\NTIOLib_X64.sys [X]
RemoveDirectory: C:\AdwCleaner
CMD: ipconfig /flushdns
EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. System zostanie zresetowany. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt. Przedstaw ten log.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...