Skocz do zawartości

Problem z Windows 7: System bardzo zwolnił


volin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie system strasznie zwolnił. Strony internetowe w tym facebook bardzo wolno się ładuje sporo czasu mineło odkąd sprawdzaliscie kiedys moje logi. Filmy na youtube długo się buforują a nieraz filmiki na youtube zawieszają mi laptopa i wyskakuje szybki bluescreen(rzadko po zawieszeniu laptopa) i komputer się wyłącza i włącza. Narazie nie mam problemów z bluescreenami tylko z powolnym uruchamianiem systemu, powolnym ładowaniu stron internetowych. Proszę o sprawdzenie logów. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

GMER.txt

OTL.Txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Żadnych oznak infekcji. Temat przenoszę, na razie do działu Windows.

 

 

Narazie nie mam problemów z bluescreenami tylko z powolnym uruchamianiem systemu, powolnym ładowaniu stron internetowych.

1. W raportach brak jakichkolwiek konkretów. W takich przypadkach z wolnym uruchamianiem systemu zwykle zalecam zainteresowanie się oprogramowaniem zabezpieczającym, tu AVG 2014. Jest to najbardziej widoczny i rozbudowany element wtórny widzialny w raportach. Najpewniejszy sprawdzian to tymczasowa deinstalacja.

 

2. Dodatkowa uwaga na temat tego błędu relatywnego do pluginów Firefox:

 

Application errors:

==================

Error: (09/29/2014 07:30:27 PM) (Source: Application Error) (EventID: 1000) (User: )

Description: Nazwa aplikacji powodującej błąd: plugin-container.exe, wersja: 32.0.3.5379, sygnatura czasowa: 0x54224e6b

Nazwa modułu powodującego błąd: mozalloc.dll, wersja: 32.0.3.5379, sygnatura czasowa: 0x54221b67

Kod wyjątku: 0x80000003

Przesunięcie błędu: 0x0000141b

Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x954

Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0xplugin-container.exe0

Ścieżka aplikacji powodującej błąd: plugin-container.exe1

Ścieżka modułu powodującego błąd: plugin-container.exe2

Identyfikator raportu: plugin-container.exe3

 

Na początek odinstaluj starą wtyczkę Adobe Flash dla Firefox i zastąp najnowszą wersją: KLIK.

 

Adobe Flash Player 14 Plugin (HKLM-x32\...\Adobe Flash Player Plugin) (Version: 14.0.0.125 - Adobe Systems Incorporated)

 

3. I Windows kompletnie nie zaktualizowany, brak SP1, IE11 i reszty łat:

 

Platform: Windows 7 Home Premium (X64) OS Language: Polski (Polska)

Internet Explorer Version 8

 

Przecież to miało być już dawno temu wykonane, w poprzednim temacie była mowa o aktualizacjach: KLIK.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Czy sprawdziłeś AVG 2014? Czy nadal jest problem z "z powolnym uruchamianiem systemu, powolnym ładowaniem stron internetowych"?

 

 

Wykonałem całą aktualizacje systemu łącznie z Service Pack 1 ale IE 11 nie było aktualizacji.

Czy na pewno nowe wyszukiwanie na Windows Update nie pokazuje jakiś aktulizacji do pobrania? Rundy z wyszukiwaniem aktualizacji należy powtórzyć tyle razy, aż będzie zwrot braku dostępnych aktualizacji.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem napisać że kiedyś wyłączyłem IE w funkcjach systemu Windows, kiedy włączyłem IE w tych funkcjach pojawiła się aktualizacje IE 11 tak jak mówiłaś i została pomyślnie zainstalowana. Także na 1 dzień odinstalowałem AVG 2014 i nadal laptop się długo uruchamia i strony także się długo ładują. Zauważyłem również że zużycie procesora wynosi 100% i skacze od 95%-100%. Dziś zainstalowałem już Avast tak jak miałem go kiedyś. Nie wiem co mam dalej robić. Proszę o jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...