Skocz do zawartości

Windows zacina się, w trybie safe mode normalnie


Mint

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej miałem ten sam problem komputer zacinał się po chwili pracy i na nic nie reagował po za resetem.Zaczęło się wszystko od odpalenia gry na Steam.

Po zainstalowaniu nowego Windowsa , myślałem , że wszystko będzie ok , lecz po chwili pracy jednak okazuje sie , że nie jest . Po odpaleniu jakiejś aplikacji komputer staje . W trybie awaryjnym normalnie działa .Instalowałem nowe sterowniki od grafiki , bo gdzieś wyczytał , że to to może być.Skany wykonane w trybie awaryjnym , bo tylko tak da się cokolwiek włączyć.

Nie mam już pomysłów ,

 

Z Góry dziękuje za wszelką pomoc

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows.

 

Po odpaleniu jakiejś aplikacji komputer staje . W trybie awaryjnym normalnie działa

Poprzednią instalację Windows 8 od tej różni obecność ESET NOD32 Antivirus. Sterowniki ESET nie są ładowane w awaryjnym. Sprawdź więc na początek czy to nie ESET jest problemem - testowa deinstalacja gwarantem rzetelnych wyników, wyłączyć się nie da całego ESET (czynne sterowniki).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Gdy chciałem usunąc eset , komputer w ogóle zgłupiał , chwile później już nie chciał nawet sie odpalac windows , zrobiłem formata jeszcze raz...

Od samego początku widać , że jest coś nie tak , sterowniki do dźwięku musiałem instalować przez tryb awaryjny  , program safemsi .Bo inaczej sie komputer zawieszał daje nowe logi , problem ten sam . Nie ma już totalnie pomysłów , na komputerze nie mam nic praktyczenie zainstalowane , mozzila , steam , hD TUNE PRo , gdyż dysk sprawdzałem , AMD , Itunes, Al suite 2. Ktoś coś??Moja płyta główna nie jest kompatybilna z win 8 , ale wcześniej wszystko chodziło więc to nie może być problemem ,po za tym w safe mode wszystko chula jak trzeba.  Dysk C (SSD na smarcie testowany) Wszystko ok .

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

GMER.txt.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...