Skocz do zawartości

Porty USB przestają działać


Kash92

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem niedawno komputer - wszystkie części nowe. Komp był składany przeze mnie oraz przez kumpla, po instalacji windows i aktualizacji sterowników (długo wszystko hulało) okazało się, że porty USB 3.0 nie są podłączone (może wspomnę, że ostatnie przed podpięciem kabelków wyłączanie komputera trwało z 4min), podłączyliśmy USB 3.0 oraz jeszcze wiatraki w obudowie (też nam umknęły). Po włączeniu komputera i w momencie wyjścia z biosa nagle przestały działać porty usb w całym komputerze (myszka i klawiatura). Próba odłączenia tych kabelków nie przyniosła zamierzonych efektów. W biosie wszystko hula, natomiast zaraz po wyjściu wszystkie porty jakby przestawały dostawać prąd. Wspomnę jeszcze, że dużo kombinowałem, i przy odłączeniu jednego z dysków na początku działały, ale w końcu porty usb "wyłączają" się. Sprawa jest dziwna, ponieważ po odłączeniu obu dysków - czyli bez windowsa (którego na początku podejrzewałem) również zaraz po wyjściu z biosa kontrolki przestają się świecić... 

Próbowałem już: wypiąć oba dyski, przepiąć kabelek od usb do innego portu, wyciągnąć baterię z płyty głównej na całą noc, wpiąć dysk z innego komputera, rozłożyłem cały komputer i złożyłem jeszcze raz. 

Specyfikacja: 

Płyta główna: MSI gaming 5 

Procek: Intel Core i4690k 

Karta graf: MSI GTX 770 

Obudowa: Zalman Z9

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...