Skocz do zawartości

Znika miejsce na dysku systemowym


Adux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj zauważyłem że miejsce na dysku systemowym C: zaczeło znikać,ostatnio było ponad 15 GB wolnego miejsca,a teraz zaledwie 1,18GB. Przed godziną było ponad 3gb,a teraz zostało 1,18 gb wolnego

 

Podejrzewam o zapychaniu dysku proces 'Trustedinstaller.exe', zjadał strasznie dużo pamięci i po zamknięciu go problem ustał,nie zapychał się już dysk.. chciałbym odzyskać utracone miejsce na dysku systemowym,ale nie mam bladego pojęcia co robić..

 

Przepraszam za chaotyczny post,ale boję się o system i pisałem na szybko.

 

Z góry dziękuje za pomoc,

Pozdrawiam

 

Edit:

Dodaje gmera bo zapomiałem kompletnie o Tym raporcie,  gmer wykazał obecność rookita w 'Game Booster 3',podczas wykonywanai skanu przez gmer usuwałem niepotrzebne pliki z systemu w Tym Game Booster 3,więc to może być fałyszywy alarm.

Shortcut.txt

FRST.txt

Addition.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przeanalizuj dysk aplikacją SpaceSniffer i zobacz co zajmuje Ci miejsce na dysku.

 

 

W logach nie ma niczego podejrzanego.

 

Kosmetyka. Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

 

:OTL

O4 - HKU\.DEFAULT..\RunOnce: [sPReview] "C:\Windows\System32\SPReview\SPReview.exe" /sp:1 /errorfwlink:"hxxp://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=122915" /build:7601 File not found

O4 - HKU\S-1-5-18..\RunOnce: [sPReview] "C:\Windows\System32\SPReview\SPReview.exe" /sp:1 /errorfwlink:"hxxp://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=122915" /build:7601 File not found

 

:Reg

[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]

"DefaultScope"=-

[HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]

"DefaultScope"=-

[HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]

"DefaultScope"=-

[HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]

"DefaultScope"=-

[HKEY_USERS\S-1-5-21-1644617884-16204230-2921145980-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]

"DefaultScope"=-

 

:Commands

[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Skrypt.

 

 

 

jessi

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...