Skocz do zawartości

Problem z kartą graficzną.


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem problem z laptopem to oddałem go do serwisu, ale jak wrócił z tego serwisu to trzeba było zaktualizować wszystkie sterowniki no i kiedy instalowałem sterownik do karty graficznej nagle pojawił mi się Blue screen i komputer uruchomił się ponownie. Nie dało się zaktualizować karty graficznej do najnowszej wersji bo za każdym razem Blue screen, a muszę zaktualizować bo nie uruchomię gry. Czy można jakoś sprawdzić kartę graficzną czy nie jest uszkodzona? Zainstalowałem program BlueScreenView i dodaje zrzut ekranu z informacjami o Blue screenie. System był formatowany kilka dni temu i tak samo. Dysk nie zawiera błędów.

Komputer:

- HP Pavilion dv7 4130ew

- Pamięć RAM 4 GB

- Dysk TOSHIBA 750 GB SATA II

- Karta Graficzna ATI Mobility Radeon HD 5650 Series

- Windows 7 SP1 Home Premium 64 bit

post-11060-0-93066400-1406400655_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Karta graficzna jest aktywna ale nie można jej zaktualizować do najnowszego sterownika, działa poprawnie tylko ze sterownikiem dostarczonym od firmy HP. Przed oddaniem komputera do serwisu karta graficzna działała poprawnie i sterownik można było zaktualizować do najnowszej wersji, kiedy komputer wrócił z serwisu po pewnym czasie zaczął się problem z aktualizacją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...