Skocz do zawartości

Tło pod podpisami ikon Pulpitu w Windows 7


Markiz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeszukałem całe Forum ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Otóż jakiś czas temu przesiadłem się z XP na Win7 i chciałbym wizualnie ustawić sobie siódemkę jak XP :) Wiele rzeczy udało mi się już zrobić natomiast nigdzie nie znalazłem informacji jak ustawić tło pod podpisami ikon Pulpitu. Nie wiem czy w ogóle dałoby się to zrobić? Może ktoś będzie wiedział...

Zauważyłem, że wszyscy raczej się chcą tego pozbyć z systemu ale mnie pomaga bo z moja wadą wzroku nie muszę tak "ślipić" :)

Pozdrawiam

 

78644361.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A gdybyś zastosował bardzo ciemną i w miarę jednolitą tapetę ? To tak jakbyś miał to tło pod napisami, o które ci chodzi. Czyz nie ? Mogę ci wysłać kilka takich tapet - jeśli dasz znać, że je potrzebujesz. Nawet jedna jest Świąteczna, a więc na czasie !

Na pewno jest to jakieś rozwiązanie :)

Z tym, że chyba jednak zrezygnuję z Win 7 na rzecz starego, poczciwego XP. Przyczyna jest w sumie bardzo prozaiczna - po całodziennym dzisiaj meczeniu się z siecią w żaden sposób nie udało mi się uzyskać możliwości wejścia na Windows 7 z komputerów grupy domowej na których jest XP. Z siódemki na XP bez problemu - w druga stronę za cholerę się nie udaje. Komputery widzą Win7 ale przy próbie wejścia zawsze jest komunikat odmowy. Ustawiałem na siódemce wszystkie możliwości jakie znalazłem w Internecie na różnych forach i d*** blada :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...