Skocz do zawartości

Bład: 0x8007042c zapory systemu windows 8 64x.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem zwišzany z zaporš. Podczas próby włšczenia jej mam komunikat o błędzie 0x8007042c. Padł Malwarebytes i AVG internet security który niestety nie był już aktywny oraz internet który łšczy się nadal z sieciš bezproblemowo. Dzień przed problemem oczyszczałem dysk za pomocš Odkurzacza, CCleanera i skanowałem Malwarebytes który wykrył kilka zagrożeń (kwarantanna) oraz AVG (nic nie wykrył). Następnego dnia podczas uruchamiania komputera instalowały się aktualizację systemowe i już pojawiły się problemy. Usunšłem Malwarebytes, próbowałem też AVG ale bezskutecznie jedynie udało się zmienić na wersje FREE, przywracałem system, skan chkdsk /r i sfc/ scannow, ponowne skanowanie CCleanerem i Odkurzaczem, instalacja Avasta. Zero efektów.

Logi z otl i frst nizej.

OTL.Txt

Extras.Txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Picasso teraz pomaga tylko 2-3 razy w miesiącu, czyli średnio co 12 dni.

 

W logach nie widzę żadnej infekcji.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

System errors:
=============
Error: (06/22/2014 01:00:31 PM) (Source: Service Control Manager) (User: )
Description: Usługa Klient DHCP zakończyła działanie; wystąpił następujący błąd:
%%5

Error: (06/22/2014 01:00:31 PM) (Source: Service Control Manager) (User: )
Description: Usługa Usługa autowykrywania serwera proxy w sieci Web WinHTTP zależy od usługi Klient DHCP, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:
%%0

Error: (06/22/2014 01:00:31 PM) (Source: Microsoft-Windows-Dhcp-Client) (User: ZARZĄDZANIE NT)
Description: Wystąpił błąd zatrzymywania usługi klienta Dhcpv4. Kod błędu: 5. Wartość flagi ShutDown: 0

Error: (06/22/2014 01:00:31 PM) (Source: Microsoft-Windows-Dhcp-Client) (User: ZARZĄDZANIE NT)
Description: Wystąpił błąd inicjowania protokołu DHCPv4. Kod błędu: 5

Error: (06/22/2014 01:00:04 PM) (Source: Service Control Manager) (User: )
Description: Usługa Usługa inteligentnego transferu w tle zakończyła działanie; wystąpił następujący specyficzny dla niej błąd:
%%2147943468

Error: (06/22/2014 01:00:04 PM) (Source: Microsoft-Windows-Bits-Client) (User: ZARZĄDZANIE NT)
Description: Uruchomienie usługi BITS nie powiodło się. Błąd 2147943468.

Error: (06/22/2014 01:00:04 PM) (Source: DCOM) (User: ZARZĄDZANIE NT)
Description: 1068netprofmNiedostępny{A47979D2-C419-11D9-A5B4-001185AD2B89}

Error: (06/22/2014 01:00:04 PM) (Source: Service Control Manager) (User: )
Description: Usługa Klient DHCP zakończyła działanie; wystąpił następujący błąd:
%%5

Error: (06/22/2014 01:00:04 PM) (Source: Service Control Manager) (User: )
Description: Usługa Usługa listy sieci zależy od usługi Rozpoznawanie lokalizacji w sieci, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:
%%1068

Error: (06/22/2014 01:00:04 PM) (Source: Service Control Manager) (User: )
Description: Usługa Rozpoznawanie lokalizacji w sieci zależy od usługi Klient DHCP, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:
%%0

 

Do rozszyfrowania tych errorów potrzebna będzie @Picasso (nie wiem, co oznaczają liczby błędu np. %%1068)

Niestety, nie wiem, kiedy zajrzy tu @Picasso.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...